Jeff Hanneman

Jeffrey John Hanneman

5,0
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Hanneman

Spoczywaj w pokoju Jeff...

alojz29

Najpierw Darrell Dimebag, teraz on. Oj wykruszają się panowie.

Herretyk

Piszesz jakby Damebag umarł moment temu, a to już prawie dekada. Ludzie umierają. Najwyraźniej ludzie zajmujący się muzyką metalową również.. Szok.

alojz29

Twórca "Anioła śmierci" i całej biblii thrash metalu odszedł na zasłużony odpoczynek

kislav79

troche za szybko na ten odpoczynek, nawet jesli zasłużony

skorn

No tak mój błąd, źle przeczytałem bo myślałem, że miał 94 lata a nie 49 :( eh od jutra nie pije

kislav79

Od jutra zacznij słuchać dobrej Muzyki.

alojz29

Czyli jakiej? Myślałem, że Slayer to dobra muzyka:(

kislav79

Gdybyś miał chociaż elementarną wiedzę na temat właśnie Slayera, nie napisałbyś, iż jeden z założycieli zmarł na 6 lat przed swoimi 100 urodzinami. Pozdrawiam.

alojz29

Żartowałem z tymi 94 latami a Ty po prostu nie skumałeś i tyle w temacie. A co do Slayera to jestem mega-maniekiem tego zespołu (do płyty Divine Int. włącznie.), pięciokrotnie zaliczyłem koncert (plus dwa wejścia za kulisy z oficjalnego fanclubu), miałem zaszczyt poznać osobiście Toma Araya`ę i chwilke z nim porozmawiać, ponadto przez dwa lata regularnie prowadziłem ich rzeszowski fanclub "Slayerized" (1996-1998).

kislav79

Dobra, jest usprawiedliwiony. :) Szatan z Tobą!

alojz29

Zło go pochłonęło jak w filmie "Martwe Zło". Tak na poważnie to szkoda że nie ma z nami już Jeff'a. Z pewnością mógłby nagrać ze Slayerem jeszcze wiele utworów a nawet jeśli nie to skomponował by kilka :( Bakterie mięsożerne i 2 lata życia od ugryzienia pająka pochłonęły go doszczętnnie :( Gdyby jego ręka została amputowana to kto wie, może byłby jeszcze w świecie żywych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones