Jeffrey Dean Morgan

8,3
19 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeffrey Dean Morgan

Wczoraj średnia ocena wynosiła ponad 9, dziś poniżej (i pewnie jeszcze bedzie malec). Bo Ci, co go nie znają, a widzą na liscie TopLudzi, oceniają na 1 by średnia spadła. Czy na tym ma to polegać? Nie, bo to byłoby bez sensu! Bądzie bardziej uczciwi i dojrzali! Bo gdyby każdy oceniał aktora wg widzi mi się, nawet go nie kojarząc z żadnego filmu, to całą koncepcję FilmWeb'a szlag trafia. Więc zanim postawicie tą nieuczciwą ocenę, to pomyślcie...

czerwien

No fani Dżonego się postarają o dalszy spadek ;) W ogóle dziwne, że nikt nie założył jeszcze tematu "Kto to w ogóle jest i co on robi w na X miejscu????" ;) Zastanawiam się czy nie dałoby się jakoś zmienić algorytmu liczenia średniej głosów, to nie byłoby takich kwiatków, ale na tym się nie znam. W sumie bardziej mnie denerwuje brak niektórych wybitnych aktorów, niż to, że ktoś na chwilę ( krótszą lub dłuższą) wskoczy sobie na to 6 miejsce.

czerwien

Zgadzam się z tobą. Większość osób uważa, że kilka aktorów jest wybitnych i nikt nie może być powyżej...a przecież z czasem wyłaniają się nowe talenty i zdolni aktorzy, którym należałoby dać szansę, a nie od razu stawiać niesprawiedliwie 1. I wcale nie chodzi mi tylko o Jeffreya Dean Morgana, lecz także o innych nawet bardziej uzdolnionych aktorów. Tak było np z Benem Fosterem (znam większość jego filmów - świetne kreacje w większości), który jest młodym naprawdę dobrze zapowiadającym się aktorem, a ci którzy go nie znają tak obniżyli mu średnią, że z miejsca 7 spadł na 179 - zresztą takich przypadków jest naprawdę wiele - dziwię się takiemu toku myślenia "Nie znam gęby, co on k...... robi na 5 miejscu wyżej od Morgana Freemana - dla zasady 1!!!!! Niech koleś spada!"

Dla jasności - ja bardzo cenię sobie aktorów będących na szczycie TopLudzi, ale "nie boli mnie" obecność na liście nowych aktorów.

Brainstorm

Bo tak naprawdę to faktycznie jest kilku aktorów wybitnych, a bardzo wielu
popularnych.Morgan zapewne zalicza sie do tej drugiej grupy, czyż nie? ten
ranking wcale nie jest rankingiem na najlepszych w branży filmowej, a na
najpopularniejszych i jeśli przyjmiemy takie kryterium to ok, nie mam nic
do zarzucenia lecz jeśli ma to być rzetelna ocena warsztatu, i tego co ci
ludzie dokonali, to 8 miejsce dla Morgana( na chwilę obecną) wyżej niż
np.Eastwood, Spacey czy choćby Stuhr... no sa gusty i guściki

mrhelel

na życzenie klienta, daje 1. a problem leży akurat w systemie naliczania do tego 'rankingu'. powinno być przynajmniej 3k głosów, nawet 5k. wtedy nie było by problemów, że zna kogoś garstka i ten ktos wyskakuje z 1015 głosami przed ludzi którzy mają po 20 k...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones