Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

która bardziej sexy?? Ja uważam że jenifer.A wy

maciekb80

ja też a jej nogi doprowadzają do wrzenia ;)

Arczi87

O tak tak.Ona ma po prostu wrodzony sex-apil

maciekb80

dla mnie ona wcale nie jest taka seksowna, ale nogiii to maaaa cudowne, lubię z nią filmy są przyjemne i lekkie. Jak dla mnie Jenifer ;)

użytkownik usunięty
maciekb80

sex-apil? Serio? -.-
Już pomijając to, że nawet nie potraficie dobrze napisać imienia tej aktorki.

"sex-apil? Serio? -.-" tym tekstem chcesz nam udowodnic jak wiele jest w tobie z geja czy to że nim jesteś ?

maciekb80

ja nie mam w sobie nic z geja i ten słowny potworek jest faktycznie straszny xD spolszczasz czy nie spolszczasz? bo wygląda jakbyś w połowie zwrotu zmienił zdanie:P

maciekb80

Sex appeal* :)

Arczi87

a jakie wspaniałe cycki ma!!!!!!!!! :D

Arczi87

Oj, wyjdź na imprezę, zobaczysz 30 takich samych nóg lub lepszych w 15 minut. Ona z twarzy jakaś taka "bezseksowa" jest ale to rzecz gustu. Ja wolę np Lisę Kudrow jej koleżankę z Przyjaciół - kręci dużo bardziej

maciekb80

To porównanie nie ma sensu bo dla mnie Angie jest piękniejsza i każdy ma inny gust więc temat jest bez sensu

Mati_JCVD

sam jesteś bez sensu

maciekb80

lepiej wróć do szkoły bo jesteś jakiś niedorozwinięty

Mati_JCVD

po co mam wracac skoro w niej jestem.Nie widzę tu logiki

Mati_JCVD

W sumie to dawno już to pisałeś ale jak czytam tak idiotyczna wypowiedź to ciężko przejść obojętnie. "To porównanie nie ma sensu bo dla mnie Angie jest piękniejsza i każdy ma inny gust więc temat jest bez sensu", stary maciekb80 napisał jasno, że chce poznać zdanie innych osób a Ty piszesz, że temat nie ma sensu bo każdy ma inny gust a to jest właśnie sens tego tematu. OGARNIJ SIĘ!

heniek726

Otóż to.Dzieki że prostujesz te kwestie mniej kumatym.
Pozdro.

maciekb80

Jenifer. Wygląda bardzo naturalnie. Angelina wygląda trochę jakby jadła botox na śniadanie, a jej usta wyglądają jak u tych kaczek robiących sobie zdjęcia w lustrze, takie a;la glonojad. Dla niektórych może być to seksowne, mnie to akurat odpycha.

KinoManiack

i wice wersa.Choc jako aktorke bardzo ja szanuje i podziwiam za swietny warsztat

użytkownik usunięty
maciekb80

Jennifer zdecydowanie.

KinoManiack

Zgadzam sie Jennifer wygląda poprostu naturalniej a nie jak jakaś plastikowa L.A.L.K.A

Ewciaax3

zgadzam się.Jenifer wygląda naturalnie wręcz jest jak "ciekawy przypadek Benjamina buttona" w zeńskiej postaci,natomiast na twarzy Angeliny powoli zaczyna się robić efekt maski

użytkownik usunięty
Ewciaax3

to wlasnie jennifer wyglada jak plastik! ryj ma po botoksie i naciaganiu az boli

KinoManiack

Dokładnie. Ja też się z Wami zgadzam.

KinoManiack

Dlatego wolę Belucci albo Lisę Kudrow - ona jest i ładna i naturalna

maciekb80

Ja też - zdecydowanie uważam, że Jennifer... a co do tego, że Angie wygląda jakby sobie usta prostownicą do włosów poparzyła to też... cała tak "lekko" powypychana wygląda a Jennie jest naturalna i piękna (i jak widać większość zdecydowana tak uważa)

maciekb80

Aniston jakąś pięknością nie jest,ale uważam że jest ładniejsza od Jolie.
Przede wszystkim ma taką ciepłą i sympatyczną fizjognomię.

maciekb80

Jennifer;) ładniejsza i bardziej sympatyczna

maciekb80

Jenifer zdecydowanie, ciepła, naturalna, sympatyczna. Nie powiększała sobie piersi itd. a i tak już we "Friends" ostro mnie kręciła :) Po prostu ma w sobie to "coś" i tyle...

gebels82

dokładnie we friendsach wymiatała urodą,Courtney Cox zresztą też

maciekb80

Mnie się bardziej podoba Angelina...nie ma porównania...!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
maciekb80

Jennifer !

maciekb80

Angelina. Zdecydowanie.

loffdamon

aniston nie dorasta jolie do pięt.

krolowa_sniegu_2

ale to nogi Ainston królują nad piętami Jolie

maciekb80

nogi nogami, ale to przed twarza Angeliny, Jen chyli czoła :)

krolowa_sniegu_2

No jasne .W końcu bylaś i widziałaś

maciekb80

nie ogarniasz metafory, czy po prostu musiales sie koniecznie czegos uczepic ? Zapewne to drugie. Zastanawiam sie tylko po co, zgasić mnie chciałeś czy jak ? Tanie to było. ;)

krolowa_sniegu_2

chciałem Cię zgasić po promocji co by było taniej

maciekb80

a dobra chociaż ta promocja? Lubię promocje.

krolowa_sniegu_2

Szału nie ma.Tym bardziej że co lepsze już poszło

maciekb80

szkoda;/ mialam deliaktny promyk nadziei..

krolowa_sniegu_2

jutro jest kolejna dostawa więc...

użytkownik usunięty
maciekb80

Jennifer !

maciekb80

Jennifer Aniston zdecydowanie, Natura wygrywa ze sztucznością i tak za dużo jej jest na świecie:P

Kris81

Hę? jaka natura? zarówno Angelina jak i Jennifer miały poprawianą urodę.

na dzień dzisiejszy też wolę Jennifer,Angelina to chodząca anoreksja niestety;/

maIinowa

Ma 43 lat i jest jest aktorką, więc miała poprawianą urodę, ale nie z taką ingerencją jak Angelina. Poza tym jej uroda jest dużo bardziej naturalna, mimika twarzy. Szkoda tylko że gra głównie w komediach romantycznych:P Serial przyjaciele ja ratuje oraz Sztuka zrywania.

maciekb80

przecież ta Angelina to straszny potworek jest. W ogóle nazywać Angeline kobietą to już przesada.

markin

Już nie przeginaj.

maciekb80

wymień mi jedną rzecz która jest atrakcyjna u Angeliny. Jeśli są to usta to są one najbrzydsze i zupełnie nie kobiece tylko małpie.

markin

Bądz sobie pochmurny ale nie rób deszczu

maciekb80

odpowiedz mi co świadczy o tym, że Angelina jest kobietą ?
Jaki fragment Angeliny ciała jest kobiecy, ładny ? Ja nie zauważam stąd moje pytanie. Wymieniamy się spostrzeżeniami istnieje duże prawdopodobieństwo, że ja inaczej patrze na nią niż ktoś inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones