Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

... chce się na nią patrzeć, dotykać jej, być z nią. Nie wiem co to jest ...

Seed1975

mam to samo :D

użytkownik usunięty
Seed1975

to fetysz

Seed1975

A ja NIE mam to samo:D!!! Tak serio ona mi się jakoś nie podoba;P Ale miałem to samo co wy chłopaki z inną aktorką, a mianowicie z Manuelą Velasco, ale na szczęście już mi przeszło!:)))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Seed1975

Miła i zadbana zgrabna mamuśka. Jedna z moich ulubionych aktorek. Mamuśki są najlepsze :)

emplim

ale ona chyba dzieci nie ma? :)

cez_ar

Nawet jeśli nie ma to jest to potoczne określenie takiego wieku kobiety :)

Seed1975

masz na mysli botoks ? Jeszcze 5 lat i będzie wyglądała jak Cox która była taka piękna

Seed1975

Wydaję mi się,że Jennifer Aniston jest po prostu bardzo charyzmatyczną osobą i do tego sympatyczną. Lubię na nią patrzeć,
podobnie jak i Wy. Pozdrawiam :)

Seed1975

50-letnia dziewczyna. Nie ma to jak chwalić się swoją gerontofilią: myślisz, że to puszyste włosy, a to kurz.... :)

Gordon Geko

Gerontofilia bo kobieta ma 54 lata... zobaczymy czy napiszesz tak w tym wieku (jeśli dożyjesz) Gdyby miała 90... ale 54... biedne dziecko z ciebie

Seed1975

Uroda na 5 ale wygląda na sympatyczną

Ruben_fw

Oooo coś takiego miałem właśnie napisać.

użytkownik usunięty
Seed1975

Stulejka?

Seed1975

To przez wiecznie sterczące sutki...

uzytkownik_zbanowany

Nowi silikonowe nakładki ze sterczącymi sutkami. Podobno po którejś z rzędu operacji przestały jej reagować i teraz nosi nakładki

Seed1975

Ona mi sie nie poodoba ale bym ja zjadł. Jest tak pozytywnie wypasiona że trzeba ją jeść. Uwielbiam ją za klase i styl.Jest prawdziwa.

Seed1975

Kiedyś miała banalną urodę, a teraz ma sztuczną banalną urodę, ale za to zawsze miała brak talentu.
Wiem, wiem, nie po Twojej myśli.

Seed1975

Obejrzyj The Morning Show. Niestety odechciewa się patrzeć na jej sztuczną twarz.

perun_6

Zgadzam się. Wcześniej nie było jeszcze tak tego widać, ale od czasu "Zabójczego rejsu" z zeszłego roku już nie da się nie zauważyć, co Jennifer zrobiła ze swoją twarzą. Wielka szkoda, bo odwrotu nie ma. :(

Seed1975

zwykła white girl z bogatego domu jakich miliardy

Seed1975

To się nazywa popęd seksualny na kobiete

Seed1975

I pomimo upływu lat wciąż to ma, super jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones