Jennifer Beals

Jennifer Sue Beals

7,1
4 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Beals

Trudno mi uwierzyć w jej zgrabne, piękne ciało w wieku 51 lat, chyba że ktoś przesadził z jej rocznikiem urodzenia. Jest niezwykle urodziwa, stąd też trudno mi uwierzyć, że jej ciało nie tykał żaden chirurg plastyczny.

wonderful348

A nawet jeśli, to co z tego? Wygląda świetnie i to się tylko liczy. Jeśli poddała się operacjom, to były one bardzo udane.

aioli

Ciekawość ludzka. Bo można? Nie wiem nawet, zwyczajnie chciałam wiedzieć. Słyszałam tylko o operacji nosa, ale to nie możliwe, bo aż ,,za" dobrze się trzyma jak na swoje lata.

wonderful348

oglądając serial Proof zakładam że nie miała żadnych, ale szczęka mi opadła, gdy okazało się, że ma 51 lat i że to ona grała we Flashdance ... szok.

użytkownik usunięty
Unibet_78

I jeszcze w dodatku jest mulatką... A wcale tego nie widać.

wonderful348

Grając w The L Word miała 40 lat. Szczęka mi opadła, bo myślałam, że ma maks jakieś 32. Całe życie bardzo młodo wygląda :)

wonderful348

Osoba za młodu uprawiająca czynnie sport, starzeje się inaczej niż my - zwykli kanapowy. Spójrz na Jane Fondę lub Jamie Lee-Curtis. Obie mają świetne ciało a są znacznie starsze.

wonderful348

ja myślę/wiem ,że jak się rozejrzysz dobrze na ulicy to i u nas można znaleźć świetnie wyglądające panie 50+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones