Jennifer Coolidge

Jennifer Audrey Coolidge

7,5
13 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Coolidge

Idealny MILF, po prostu dobra aktorka :) A w roli Poulette w Legalnej Blondynce była świetna!!!!!!

Bajka

No tak ja tez pamietam ja tylko jako mame Stiflera, zagrala odwazna role.
Jednym slowem wspaniala aktorka.

Bajka

Również jak wy będę ją kojarzyć jako mamę Stiflera i chociaż niejeden film z nią widziałem na zawsze pozostanie...........


Pozdrawiam

nexus0

dla mnie również pozostanie mamą Stiflera ;p
w 'american pie' była strzałem w 10! ;D

Bajka

Jeżeli chodzi o mamę Stiflera to zagrała nie najgorzej(trudno o lepszą opinię gdy pojawiała się jedynie na kilka minut. Kojarzę ją głównie z filmów typu American Pie, Date movie, Legalna blondynka i tym podobne. Gra tam kobietę w średnim wieku zachowując się często niemal obrzydliwie. Nie rozumiem skąd ma tak wysoką ocenę.

Bajka

I znac ta aktorke tylko z tego filmu, slabo troche.. Imo to swietna aktorka, choc zawsze mnie swoimi rolami denerwuje[jak chocby i Historia Kopciuszka].

Bajka

haha dla mnie też zostanie na zawsze Matką Stiflera która przeżywa przygody z Finchem!XD Widziałam ją jeszcze w kilku filmach ( Legalna Blondynka , Historia kopciuszka itd) ,ale i tak pierwszym skojarzeniem jest mamuśka!XDDD

_BeastNYC_

A dla mnie na zawsze zostanie White Bitch z Epic Movie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones