Jennifer EspositoI

7,0
3 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Esposito

Kiedy zobaczyłem ją z rozłożonymi nogami w "Crash", załamałem się. A więc. Jako aktorka kiepska, jako kobieta półprodukt.

użytkownik usunięty

Pierdzielisz kolego ona jest piękna."Półprodukt" ? jesteś idiota.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

no gębę ma pociągłą :) zgadzam się , miło sie na nią patrzy ale rewelacji nie ma :) , vermes ... trochę wg. mnie przesadziłeś :) , a co powiesz na speeling ? :) zabraknie ci słów :? :D

b3lial

Lepsze pociągłe niż pyzate lub z gorylim nosem !

tomucho77

jakiś przykład ?

b3lial

Pociągła ...

http://d277vln4jzkhhg.cloudfront.net/wp-content/uploads/Olivia-Wilde-Nylon-party -August-2011.jpg

pyzata z gorylim nosem ...

http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2007/11/gyllenhaal-chopard/mag gie-gyllenhaal-chopard-store-opening-06.jpg

tomucho77

Twarz Olivii jest pociągła? A to ciekawe. Bo ja tu ewidentnie widzę twarz kwadratową. Panowie, może po prostu przestaniecie dyskutować o rzeczach, na których po prostu się nie znacie :) Taka prośba na przyszłość.

SzaBa

Skoro ty się znasz to daj jakieś przykłady !

tomucho77

A proszę bardzo. Liv Tyler, Elle Macpherson, Sarah Jessica Parker.

SzaBa

Sarah rzeczywiście ma pociągła twarz ale Elle nie.

tomucho77

Ma, ma. Nie tak jak Parker, bo tuj ekstremum "pociągłości", ale ma. Faceci po prostu nie dostrzegają tego, co dla kobiet jest oczywiste (rozróżnianie kształtu twarzy to podstawa przy wykonywaniu makijażu, a uczą nas tego od "Bravo Girl" począwszy, poprzez "Naj", a na "Vogue" skończywszy). Uczciwie jednak przyznaję, że w kwestii komputerów jestem kompletną "nogą", a samochody rozróżniam głównie po znaczkach :) Tu mnie bijecie na głowę.

SzaBa

Nie czytaj szmatławców pt. Bravo Girl ! te brukowe pisemka robią mądrym dziewczynom wodę z mózgów !

tomucho77

Gdy byłam nastolatką, tylko to mieli w ofercie dla nas. Był to taki powiew zachodu. Dziś, gdy z ciekawości przeglądam pisemka dla 12-13latek, to włos mi się jeży na głowie. Albo młodzież jest głupsza, albo po prostu wyparłam z pamięci, że byłam równie głupia :)

Widać, że pomimo masowego dokarmiania przez osoby postronne, troll w końcu zdechł.
Gnij w spokoju!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones