Jennifer Kaytin Robinson

5,3
213 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Jennifer Kaytin Robinson

Ta pani jest beztalenciem nie potrafi pisać scenariusza to co zrobiła z Thorem kompletnie tego nie rozumiem jak można było to tak spieprzyć ja jako osoba która nigdy nie pisała żadnych scenariuszy i nie ukończyła żadnych studiów w minutę potrafiłbym ułożyć lepszy zarys scenariusza niż wynajęci scenarzyści którzy z tego słyną to jest jakiś nieśmieszny żart skąd marvel ich bierze ?????

goingtopro

dokładnie, skąd taki wybór. Powiem szczerze, że gorszego gówna jak ten Thor to w swoim życiu nie widziałem

goingtopro

Kompletnie ZERO polotu. W zasadzie zero ...fabuły. Waititi się ośmiesza, pracując z takim zerem jak ona. Jak nisko trzeba upaść, by godność zrównać z czymś takim. Disney i ta paniusia są siebie warci - wykupili wszystko, co znane by robić gnioty na kasę. Na szczęście film ten widziałem w Internecie - jakby mi się spodobał, to bym kupił. Ten jest poniżej średniego, bo nie czuję zobojętnienia, a irytację.

goingtopro

Dziwię się że Thor miłość i grom nie dostał żadnej Złotej Maliny. To było takie gówno. Nie wiem na co poszedł ten wielki budżet chyba na dragi i alkohol.
Scenariusz był straszny. Tego filmu nie dało się oglądać. Nie dałam rady obejrzeć tego filmu do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones