Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
21 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Odebrała te 2 Złote Maliny ? Ktoś wie ? Z góry dziękuję :)

gwiazda_hollywood12345

z tego co wiem to nie :)

JLO1810195

Wiesz może dlaczego ?

gwiazda_hollywood12345

niestety nie ):

gwiazda_hollywood12345

To spisek! Powinna dostać tę nagrodę!

skalp_el

Przecież dostała tylko nie odebrała na cholere jej to potrzebne do życia :)

JLO1810195

W końcu nagroda :) Postawi obok Oscara, którego nie dostała.

skalp_el

Już niedługo dostanie wierzę w nią, Jest utalentowaną aktorką tylko musi zagrać w dobrym filmie :))). Myślę że film Lila & Eve będzie dobrym filmem i Jennifer pokaże na co ją stać tak jak w Selenie :)

JLO1810195

Ona za tytułową rolę w filmie "Selena" otrzymała nominację do Złotego Globu a nie do Oscara.

gwiazda_hollywood12345

Wiem.... że w Selenie dostała nominację do Złotego Globu :) Chodziło mi o to że będzie mogła pokazać swoje umiejętności aktorskie w filmie Lila & Eve bo film już zapowiada się ciekawie. Myślę że będzie miała pole do popisu, bo ma co pokazać jako aktorka (chodzi mi o umiejętności aktorskie ).

JLO1810195

Skoro jest dobrą aktorką to dlaczego otrzymała 7 nominacji do Złotej Maliny i 2 wygrane dla najgorszej aktorki za filmy:Powiedz Tak, Pokojówka na Manhattanie, Oczy Anioła, Nigdy Więcej, Gigli, Dziewczyna z Jersey, Sposób na Teściową i Jak urodzić i nie zwariować ?

gwiazda_hollywood12345

Zgodzę się że za film Gigli dostała i słusznie, ale reszta to tylko nominacje. Uważam że nie są trafione !!!!!! Filmy takie jak Oczy Anioła, Nigdy więcej czy Sposób na teściową są bardzo fajne i cieszyły się popularnością :) A Jenny nie grała w nim aż tak źle żeby zaraz dostać złotą malinę, Jest wiele gorszych aktorek, które nie dostają nominacji nie wiadomo dla czego. Dziś Oscar czy złota malina nie są nagrodami, które określają umiejętności aktora. To tylko kolejna nagroda do kolekcji. A Jennifer na pewno kiedyś Oscara dostanie !!. Choć moim skromnym zdaniem miała już swoją oscarową kreację w filmie Pieśniarz. Była zjawiskowa !!!!!

JLO1810195

A w filmie "Parker" nie miała Oscarowej kreacji ?

gwiazda_hollywood12345

Nie ! Nie miała

JLO1810195

Nic ! Dla mnie Jennifer jest wspaniałą aktorką i za role w filmie "Gigli" powinna dostać Oscara a nie Złotą Malinę tak samo za te inne filmy powinna dostać nominacje do Złotego Globu i Oscara !

gwiazda_hollywood12345

Ja też uwielbiam Jennifer jako aktorkę i piosenkarkę :) Słusznie powinna dostać więcej nominacji jak i do Oscara i do Złotego Globu !. Ale jej rola Gigli była nieporozumieniem, złota malina to może zbyt dużo bo było o wiele gorszych filmów !. Wniosek Jennifer dostaje za dużo nominacji do złotych malin jest dużo gorszych aktorek !

JLO1810195

Za co niby miałaby dostać Oscara ?

gwiazda_hollywood12345

Złotych malin się nie odbiera choć są wyjątki.

Lukasz_Broda

Chociażby za Selene !!! :)

JLO1810195

To była chyba jej najlepsza rola, nie wiem czy powinna dostać Oscara bo nie oglądałem wszystkich nominowanych do tej nagrody.

JLO1810195

Akurat tam nie wypadła koszmarnie, więc nie wiem po co kibicujesz jej o Maline. Szczególnie jeśli wystawiasz 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones