Jennifer Tilly

Jennifer Elizabeth Chan

7,3
2 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Tilly

Pewnie niewielu z Was wie, ale Jennifer Tilly, to światowej sławy gracz pokerowy. Ma za sobą wiele turniejowych sukcesów, a w 2005 roku zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych pokerowych nagród.

Sam ją uwielbiam i mam nadzieję, że po przeczytaniu tej wiadomości zapałacie jeszcze większą sympatią do tej pięknej kobiety.

Dodaję jako ciekawostkę, pozdrawiam.

fuck4ever

Ja wiedziałem :)
Raz nawet pojawiła się w Faktach na TVN !
Był reportaż o turnieju pokera ;)

fuck4ever

To, ze piekna jest, to i owszem, zadna nowina:) Ale ze tez i w pokera wygrywa, to juz niezly zonk;) Pewno nawet idzie jej to lepiej, niz granie przed kamerami.

Thommy

No wiecie ;p Pewnie świetnie blefuje...

fuck4ever

tiaa.... pokerzystka pierwszych lotów

http://www.youtube.com/watch?v=tN6wAHTWeEA

użytkownik usunięty
neq

no coz miala pecha, ale tylko dobry pokerzysta potrafi sfoldowac taka reke ;)

Antonius tylko sprawdzil jej podbicie. Na flopie trafila topseta podbila antonius sprawdzil na turn pojawil sie K antionius check ona gra check behind... River tez antonius check ona znow check behind... Tiaaaaaa przeciez on musial miec lepszego fulla przeciez na to wskazywala jego gra hahahaha. Z pozycja tak sobie minimalizowac zysk to trzeba byc wybitnym :) Oczy ivey'a mowia wszystko :) Jennifer Tilly to fish a nie swiatowej slawy pokerzystka :]

piotrek2206

A co ty osiągnąłeś, masz jakieś sukcesy na koncie, bo ona wiele. Zjeździła cały świat grając w karty. ..

neq

Na tym filmiku nie widać, czy Antonius agresywnie podbił przed flopem czy nie. A, ze na turniejach podbija się tak na ogół z silną ręką, to Tilly mogła przypuszczać, że Patrick ma dwa króle. Poza tym mimo wszystko wygrała to rozdanie:) Nie ma przypadku, że Tilly tak często dociera do finałowych stołów ;]

neq

A nie jednak, Antonius tylko sprawdził za tysiąc przed flopem. Tak czy siak wygrała :)

emefcelazarz

Uwielbiam ja i jej glos... ale nie powiedzialabym ze ma 51 lat bez kitu :) babka jest super

andzia192

Nie chodzi o wygranie tylko o maksymalizacje zysku :) Widac wiekszosc nie ma zbyt duzego pojecia o pokerze :) Filmik juz kilka razy widzialem i zawsze mam z niego beke :D

piotrek2206

Dokładnie, co z tego że wygrała?
Świetna pokerzystka bo gra w pokera. Kase na high stakes ma, ale niestety grać w pokera nie umie.
Mina Harman najlepsza.

fuck4ever

Jak jej nie kochać?
"Niech się dzieje, co chce" - bodaj w żadnym filmie nie wyglądała lepiej! Co za petarda! Co za figura! I para jednych z najpiękniejszych piersi w historii kina!
Ale jej seksapil eksploduje w debiucie Wachowskich "Więż" (Bound"). W duecie z Giną Gershon tworzą najgorętszą lesbijską parę jaką widział świat.

AutorAutor

Zgadzam się, "Bound" wymiata:)

AutorAutor

Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu "Niech się dzieje co chce" i w tej czerwonej sukience, tym dekoltem uwydatniającym jeszcze te przepiękne bimbałeczki kupiła mnie w 0,01s... I jeszcze ten głosik :) Niejeden facet myślący "główką" mógł zostać owładnięty i przegeał nie tylko turniej pokera ;) Ach, w najbliższym czasie muszę odświeżyć sobie "Bound".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones