Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

Wciaz pociagajacy mimo lat...

użytkownik usunięty

Z sypialni bym go nie wyrzucila :)
Ten glos, to spojrzenie, ta charyzma...

Cały czas przekonuje mnie, że faceci mogą mieć klasę, w dowolnym wieku.

TangoAndWaltz

Klasę mogą mieć mężczyźni/chłopcy w każdym wieku, ale tu chyba chodzi o wygląd i ogólne prezentowanie się...
Mimo to pan Irons jest w wieku mojej babci i lekko mnie przeraża czytanie o nie wyrzucaniu go z sypialni...

Jane1239

Sex appeal.... A czy ktokolwiek traktuje tego typu deklaracje serio? Połowa fanek Justina Biebera gada, co by chciała, a nie sądzę, żeby wiele z nich realizowało swoje plany w realu :)

TangoAndWaltz

Isild87 wstawiła po prostu gadkę fanki. A że na ciut inny rocznik... zdarza się.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Po prostu wyrazilam to co mysle :)

A ja się wcale nie czepiam :)) Jane1239 miała wątpliwości, więc napisałam, jak ja to rozumiem.
Sama wieszam sobie nad łóżkiem gości w stylu Christophera Lee, więc rozumiem, że można lubić panów 'w wieku własnego dziadka'. A nawet mogą być sexy... I piszę to bez uszczypliwości.

Jane1239 nie ma racji. Kamili Łapickiej było wolno to tobie też :)

TangoAndWaltz

Właśnie o to chodzi

Myślę o nim to samo ;) Wiek mi nie przeszkadza, choć również mógłby być moim dziadkiem. Jak napisałaś-głos, spojrzenie, charyzma, jakiś taki spokój, pewność mężczyzny dojrzałego, który nie musi imponować już gołą klatą. Plus siwy włos który na mnie czasem działa...nie napiszę jak ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bjolog

Ha, ha ha :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bjolog

Bad Santa Hank Moody :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bjolog

F...ck You! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jest wiernym katolikiem, proszę Pani. Nie sądzę, by mógł być zainteresowany niewiastą o Szanownej Pani obyczajności.
Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Ha... To zabawne, bo z autopsji wiem, że Katolicy nie grzeszą wiernością :)

Szanowna Pani zapewne pomylić raczyła z "katolikami" Novus Ordo. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Jak jest pan taki wierny wierze, to prosze pamietac, ze Chrystus nie potepial nierzadnic - dal Magdalenie szanse i stala wiernie uswiecona u jego boku :-)

Ha ha nie chwaląc sie mam tą przyjemność widywać bardzo często tego Aktora. Mieszka w zamku nie opodal miejscowwości w której mieszkam w Irlandii. Bardzo często robi zakupy w tym samym sklepie co ja. I uwierzcie gość wcale się z tym nie nosi że jest znanym aktorem ubrany jak farmer w gumowce w byle jakich ciuchach przewija się miedzy regałami sklepowymi nie zwracając uwagi na siebie. Tak jak w opisie biografii powyżej Człowiek ceni sobie prywatność osobistą i woli być w zwykłym szarakiem w tłumie . Jak mówię mu dzień dobry to oczywiście odpowiada z uśmiechem ale widać że woli jak najszybciej zapłacić przy kasie aby czasami nikt go nie męczył z prośba o autograf ;)

użytkownik usunięty
nupagadi76

No to super :)
Miło wiedzieć, że na co dzień ceni prywatność i święty spokój - prawdziwe gwiazdy takie właśnie są.

nupagadi76

Ale ciekawe informacje!

Gościu niedługo będzie miał 7 dych co w związku tym co piszesz podchodzi pod gerontofilie haha xd

użytkownik usunięty
dj_carlos

Nie, no to był żart (nie gustuję w aż tak starszych) :)

No co ty mi powiesz :p... A przy okazji jakbyś nie zauważyłaś mój tekst również był żartobliwy. No to tyle

I ten 70' letni zmarszczony k u t a s...

użytkownik usunięty
32ywis

Piszesz z własnego doświadzczenia? :)

Za mną raptem 32 wiosny także zapraszam...792-600-688

Zgadzam się!

W,, Lolicie '' aż się chce być na jej miejscu.... Achh

użytkownik usunięty
Ewa_Modzelewska

Ach, skoro już mowa o tym filmie... To muszę przyznac, ze sceny miłosne w "Lolicie" były niesamowicie zmysłowe z jego udziałem (aż czułam to "gorąco" między nimi :))

"Ten glos, to spojrzenie, ta charyzma...". I te jaja wiszące do kolan. Palce lizać.

użytkownik usunięty
Volfram

Pisałam przecież że to był żart - Nie umiesz czytać?

Nie, ino pisać.

użytkownik usunięty
Volfram

Miło że odpisujesz feministce :)

Strasznie się ostatnio panoszycie, feministki. Jeszcze chwila, a będziecie chciały prawa głosu.

użytkownik usunięty
Volfram

A ciebie zagonimy do kuchni i do garów! :)

Kuchnia sruchnia, gary srary!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones