Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

Zastanawia mnie, czy wcieli się w rolę Hawkeye'a przed sequelem Avengers?

mikemh4

na razie brak danych

mikemh4

Wątpliwe, niestety, ale jest nadzieja chociaż na delikatne uzmysłowienie tamże związku Hawkeye'a z Natashą :)

mikemh4

Wszystkie dane mówią że grać tam będzie poza tym sam mówił w wywiadzie że ma taką nadzieję. Nawet na filmwebie jest napisane że będzie

awesomeone1

Nie chcę zabrzmieć obcesowo, ale skoro film znajduje się już w procesie post-produkcji, a IMDb (które, rzekłabym, jest dość rzetelnym źródłem informacji, jeśli idzie o obsady filmowe) nie podaje jego udziału w drugim filmie, centrującym się wokół Kapitana Ameryki, szans takowych raczej nie ma.
Na obecność Hawkeye'a w Guardians of the Galaxy też bym raczej nie liczyła.

Poza tym, trzeba wziąć pod uwagę, że sam Renner będzie miał w 2015 roku udział w trzech(!) filmach należących do wielkich franczyz filmowych - Avengers: Age of Ultron właśnie, 5. film z serii Mission Impossible i 5. film o Bournie.
Teraz wychodzą do polskich kin (za oceanem stało się to już w okolicach listopada/grudnia) dwa filmy z jego udziałem - American Hustle i Imigrantka, a w tym roku w Stanach ma mieć swoją premierę kolejny: Kill The Messenger, czyli w dosł. tłumaczeniu Zabić Posłańca.

Nie wiem więc, skąd miałby wziąć czas jeszcze na kręcenie zdjęć do któregokolwiek filmu z franczyzy Marvela, obojętne by to było, czy szło by o Kapitana, czy o Guardians of the Galaxy.
Tak, jak mówiłam, istnieje jednak szansa na pokazanie przesłanek o jego (Hawkeye'a) bliższej zażyłości z Czarną Wdową. Zauważono, i są nawet zdjęcia na dowód, Scarlett Johannson noszącą na szyi wisiorek w kształcie małej, złotej strzałeczki. Nadmienię, że była ona wtedy w kostiumie Natashy Romanoff.

Dziękuję za uwagę :)

guardian_h

cóż osobiście uwielbiam Jeremy'ego Rennera i szkoda że go nie będzie,ale cóż trzeba obczaić American Hustle

awesomeone1

Nie wiem, czy już byłaś, ale moim zdaniem film jak najbardziej wart obejrzenia :)

guardian_h

Nie jestem kobietą ziom :)

awesomeone1

Najmocniej Cię przepraszam :)
W necie czasami ciężko o rozróżnienie płci ;)

guardian_h

w porządku

mikemh4

umrze w najbliższej części Kapitana Ameryki ... przykro mi

sweetgirl_fw

Nie przesądzałabym tego tak prędko, zwłaszcza, że zdjęcia dopiero się kręcą. Możliwe jest, szczególnie po ostatnim wywiadzie Chrisa Evansa dla Variety, że to Steve zostanie uśmiercony, a jako Kapitana Amerykę zastąpi go, wzorem komiksów, Bucky, grany przez Sebastiana Stana, który ma podpisany z Marvelem kontrakt na bodaj 7 filmów. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.

guardian_h

wiem, jest na planie Avengers: Age of Ultron widziałam wczoraj więc moja prognoza się nie sprawdziła...

sweetgirl_fw

z całym szacunkiem,i dobrze.Uwielbiam tego aktora i jako Hawkey w pierwszej części był drugoplanową postacią,ale liczę że w dwójce dostanie więcej czasu i pokaże siłę.

awesomeone1

Kevin Feige nie raz wspominał, że owszem, Clint (a więc i Renner) odegra w drugiej części większą rolę, niż było to w pierwszej. Więc - tak, mam nadzieję, że Wheedon nie zrobi wsi i słowa Feige'a będą miały pokrycie :)

guardian_h

A mi tam przeszkadzalo to iz w Kapitanie Ameryka 2 nie bylo go wogole mogli chocby jedna scene pokazac w koncu w Avengersach byl bardzo aktywny jako czlonek TARCZY a tutaj klops :/

Pawel_k

Jego aktywność jako członka S.H.I.E.L.D była w pierwszej części, co najwyżej, szczątkowa. Sam Renner był rozczarowany tym, jak niewielką miał do odegrania rolę. Do tego stopnia, że rozchodziły się plotki o recastingu do roli Hawkeye'a, do którego, dzięki Bogu jednak nie doszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones