Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

Nikt więcej i kropka.

Chyba jeden z najgorszych...

zaluakj2

Na pewno jeden z najbrzydszych. Wygląda jak kartofel ;]
Ale to moje zdanie oczywiście :P

Ta, jednym z lepszych. Sorry, że się zapytam ale ty to się chyba zakochałeś w tym rennerze? Wszędzie Cię pełno i ciągle coś o nim piszesz, lol bez przesady. Nie polece Ci wyjść na dwór, bo zbyt deszczowa pogoda.

ptakusz

Koleś jest pedałem i się w nim zakochał.

41 lat to młode pokolenie ? :P bardziej dojrzałe...

pixi222

W porównaniu do pacino, de niro, stallone, norris i innych to młode.

ptakusz

eee ze staruchami porównujesz :P lepiej porównywać z 40-50tkami, a takich aktorów jest teraz dużo :D vide Depp, McGregor, Fiennes, Bean, Domogarow, Firth, Sewell, Norton, Tucci, Strong, Owen, Cage, Penn, Pitt, Crowe, Perez, Giamatti, Purefoy, Sheen, Mikkelsen... :D

pixi222

Wiesz na aktorski wiek 40-50 jest to młooodość. Zobacz np Steve Carrel zaczął kariere w wieku 39 lat, a teraz ma 50 i zagrał w nie wielu filmach no i napewno zarobil od ch*ja.

Dokładnie ; ]

chyba chciałeś napisać, że np. ryan gosling, tom hardy, emma stone są najlepszymi aktorami młodego pokolenia.
renner? ani on młody ani najlepszy, chyba, że jako "pierwszy lepszy".

ja też go kocham, dla mnie wyglada sto razy lepiej niż to wymuskane, mało męskie "młode pokolenie", po prostu facet ;) Uwielbiam za Hurt Locker i "12 lat i koniec". Szkoda mi tylko, że ostatnio wybiera role w filmach, za którymi nie przepadam ... ale dzięki niemu obejrzałam Dziedzictwo Bourna:)

idaiola

Zgadzam się z Tobą. Wygląda jak mężczyna, a nie jak 'panienka'. I jest zdecydowanie dobrym aktorem - coraz lepszym z wiekiem.

już nie taki on młody :D

z tym mlodem pokoleniem to cie ponioslo kapenke ^^. J. Lawrence to jest mlode pokolenie. Gosc jeszcze jako tako wyglada jak na swoje lata, ale mlody juz raczej nie bedzie. Jest dobrym aktorem, ale taki Wahlberg z tego samego rocznika troszeczke go miazdzy caloksztaltem. Poki co "na starosc" trzyma dobry poziom filmow w ktorych wystepuje. ciekawe co z nowym jasiem i malgosia ]8) malgosia bardzo zacna ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones