Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 800 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

nie jest słabeuszem pokroju Woringtona czy też ZOe Soldany...


przed Rennerem maluje się wielka kariera , jest to talent na miarę Al Pacino czy Jacka Nicholsona

Krzyrzak69

Tak tak... no i Marlona Brando, De Niro.... Nowy geniusz się objawił. Jak nie przymierzając Mesjasz jakiś....:P

Krzyrzak69

Tak.
Spektrum jego min jest doprawdy porażające.

Stilnes

No bo aktorstwo to tylko strojenie min.

Picu

To był sarkazm

Stilnes

U mnie też. Nawet podwójny.

Picu

Zgadzam się z Zatraconym - tyle tylko że takie cieniasy jak Brando czy De Niro nie godni są obmyć stóp Renner'owi :P

corben1

a tak serio
To jest dobry aktor, tylko, że aktorom pokroju De Niro może buty czyścić.
^^

Turczyslaw

jeszcze na to za wcześnie...


<baaaardzooooo dłuuuugi>

SHOGUN_

to oni będą mu buty czyścić

krzyzak87

Co to w ogóle za kretyńskie porównania?

Krzyrzak69

mi sie spodobał w mieście złodziei- bynajmniej lepiej grał od bena Afflecka ^^
nie wiem co takiego w sobie ma tej jeremy ale jest fajny :D co nie zagra to dowygląda hehe

Emanuelle

Ludzie, którzy nie potrafią używać słowa "bynajmniej", proszę was, wykreślcie je ze swojego słownika.

glirycynooleinian

jejku jej! to taka niesamowita frajda pochwalić się swoją poprawną polszczyzną w serwisie filmowym.

Emanuelle

Na pewno większa frajda od chwalenia się niepoprawną gdziekolwiek.

doorshlaq

no co TY powiesz ...

Krzyrzak69

wiecie co wam powiem? śmieszni jesteście, i nie, to nie był sarkazm, na prawdę... śmieszni jesteście (w dobrym znaczeniu tego słowa) ;p
co do Renner'a to uważam, że naprawdę dobry z niego aktor ;p
i moim zdaniem nikt nie będzie sobie wycierał butów, jak już to sobie usiądą przy stoliku i pogadają sobie o tym jacy to z nich świetni aktorzy... ;p Pacino, DeNiro, Renner, (Brano nie żyje więc no niestety...), Nicholson... i kto jeszcze?? może.... hmm... ktoś na pewno ;))

m_anna

Rennera, nie "Renner'a". Poza tym ogólnie się zgadzam.

Krzyrzak69

Muszę powiedzieć, że Miasto Złodziei oglądałam nie wiedząc, że Jeremy jest nominowany do Oscara, w ogóle nie znałam tego aktora, ale jego gra ogromnie mi się spodobała, od razu weszłam na filmweb, zeby sprawdzic co to za aktor. Widzę, że miał już jedną nominację i spory dorobek. Trzymam za niego mocno kciuki, żeby dostał oscara, choć i tak wiadomo, że uhonorują rusha.

magda_17

Co do tego kto ma komu buty czyścić-myślę, że jego kolejne role pokażą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones