Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

I tu mam naprawdę ciężki wybór.....Który jest najlepszym aktorem i którego najbardziej lubię?...hmm...hmm...hmm..Po naprawdę długim i wyczerpującym namyśle wybieram, że najlepszym aktorem jest Michael a najbardziej lubię....Toma Hiddlestona. A wy kogo uważacie za najlepszego aktora i którego najbardziej z nich lubicie?

Fassy jest moim odkryciem minionego roku. Ma niesamowity talent i fenomenalną obecność na ekranie. Obejrzałam już większość filmów z jego dorobku i nawet w cienkiej produkcji przykuwa uwagę.
Renner jak dotąd tylko mignął mi w Thorze, muszę zobaczyć z nim cos więcej, żeby wyrobić opinię.
Z Hiddlestonem widziałam 3 filmy i dopiero w "Czasie wojny" zaczął mnie do siebie przekonywać. Hardy'ego widziałam gdzieniegdzie w drugoplanowych rolach, ale jeszcze niczym mnie nie olśnił.
Więc w moim rankingu Fassbender przoduje z tej czwórki. Dopisałabym natomiast Ryana Goslinga, myślę, że sporo można sie po nim spodziewać.

użytkownik usunięty
milkaway

Jak dla mnie Mike to drugi D.Day-Lewis - aktor totalnie wszechstronny. Z Hardy,m polecam ci ,, Bronsona '' - wielka rola, zaś z Jeremy,m jego rewelacyjną kreację w ,, The Hurt Locker''. Do tych panów wyżej dopisałabym jeszcze wspomnianego Day - Lewisa, Michaela Shannona, Richarda Armitage oraz Rhysa Ifansa. Gordon - Levitt też jest całkiem, całkiem.

wedlug mnie najlepszy jest J. renner, kazdy film z nim jest swietny

użytkownik usunięty

RENNER , ILE RAZY MAM POWTARZAĆ TAMCI TO CIENIASY I D..Y WOŁOWE!!!!

użytkownik usunięty

Sam jesteś du.a wołowa. I nie zasmradzaj powietrza.

użytkownik usunięty

Yyyyyyyyyy..............:(

użytkownik usunięty

Zawału tam aby nie dostałeś?

użytkownik usunięty

Chciałaś by!

użytkownik usunięty

A no wiesz, pewnie .

użytkownik usunięty

Sama zdychaj ! Udław się jadem!

użytkownik usunięty

LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones