Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

do d*py

użytkownik usunięty
guga_buzka

Nieprawda! Do d..y to są tacy Johnny Depp oraz Downey. Jr wraz z swym rzekomym tzw: dorobkiem artystycznym.

użytkownik usunięty

oni są b.słabi jak dla mnie! a Renner nie jest złym aktorem ale jest dość przeciętny, bez wyrazu - w moich oczach.

A dla nas nie

użytkownik usunięty

Nażarłeś się grzybków-halucygenów?! Po obejrzeniu ''The Bourne Legacy'' i po ponownym seansie ''Avengers'' straciłam do niego trochę serca i stwierdziłam iż jest zaledwie dobry.On ma być lepszy od Daniela-Day Lewisa?! Wolne żarty, w jego kategorii to go tacy Hardy czy Bale miażdżą.

użytkownik usunięty

HEREZJA!!!

użytkownik usunięty

heh Tom i Christian zjadają Rennera na śniadanie :)

użytkownik usunięty

KOLEJNE BLUŹNIERSTWO!!!

użytkownik usunięty

do gazu z nami!

użytkownik usunięty

Lepiej na stos. A flemeth666 na podpałkę :)

1.depp 2.renner potem wszyscy inni w moim prywatnym rankingu :) downey gdzieś na 7 miejscu

Czemu on gra w filmach akcji? On bardziej pasuje do roli hobbita niż twardziela

użytkownik usunięty
Supernatural

Nawet takiego pokurcza o nieokreślonej orientacji seksualnej zagrałby wybitnie. Bo to wielki aktor i nikt mi nie wmówi , że jest inaczej!

Zgadzam się

ja go uwielbiam. :D jest naprawdę świenym aktorem a to, że nie wszyscy to widzą to ich strata. kazdy ma swój gust i to jego problem czy woli Pacino czy Efrona (o ile tego drugiego można wgl zaliczyć do aktorów). nie ma co Renner rządzi :D

Jak dla mnie to:
1) Johny Deep
2) Jeremy Renner
3) Robert Downey Jr.
4) Christian Bale
5) Theo James
6) Ansel Elgort (po zobaczeniu go w filmie "Baby driver")

Do tej szóstki mam największą słabość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones