Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

Nie wie nikt coś o tym? Bo serio się zastanawiam nad tym od kiedy zobaczyłam pewne zdjęcia
http://25.media.tumblr.com/316289d34d954c09a0704dd7454a6784/tumblr_mgqd5rzVca1rf 12fgo1_500.jpg

noisevictim

Wiem, że ma korzenie niemieckie i irlandzkie, ale o polskich nie słyszałam, poza tym to może być po prostu taka sama koszulka jak u nas z ...nie wiem, flagą francuską, to nie oznacza, że ma się takie korzenie, po prostu swego rodzaju nadruk ot co ;)

MagdalenaPatterson

Mógł ją dostać od fanów z Polski // w tym czasie był w Polsce i koszulkę dostał od fanów // nie wiadomo :) Ale jeżeli ma Irlandzkie korzenie to prawie tak samo jakby miał Polskie,prawda? :D

Shin123

Prawie, sis, prawie :D

MagdalenaPatterson

Nie wiedziałam, że ma korzenie niemieckie i irlandzkie - po części tak jak ja XD Czuję się przez to fajna XD

dorotadd

Wyjątkowa! :D

dorotadd

poczuj się wyjątkowo bądąc w 1/3 niemką O.o

Mela2001

Czuję się przez to wyjątkowa, nie rozumiem niechęci Polski do Niemiec w dzisiejszych czasach ;) Mam obywatelstwo polskie i kanadyjskie + korzenie irlandzkie i niemieckie.

Zresztą, mówiąc powyżej, że "czuję się przez to fajna", miałam na myśli fakt, iż Jeremy ma podobne korzenie do mnie, heloł... Czytanie ze zrozumieniem się kłania :P

dorotadd

ja wiem o co chi chodziło ,ale ja rozumiem polski do niemiec ,i zazdroszczę kanadyjskiego obywatelstwa

noisevictim

Faktycznie, pan Renner twarz ma jak kartofel, a kartofle uprawia się m.in. w Polsce, więc to rzeczywiście potwierdzałoby, że ma polskie korzenie!

Arikate

Ahahaahahaha, powalający komentarz.:D

noisevictim

oł demn! niezla fota! mniam :3 hehe

sgoworek

Na zdjeciu ma palce jak zaba o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones