Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 800 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

Nie dość że niesamowicie zdolny to jeszcze przystojny, i świetnie śpiewa (sprawdźcie na youtube):) Oczywiście kwestia gustu, ale w stroju amerykańskiego marine (co mu się zdarza często - "The hurt locker" "28 tygodni później" ,w "S.W.A.T" też biegał z bronią) wygląda zabójczo. Pomijając kwestie wizualne;) to naprawdę bardzo dobry aktor. Mam nadzieję, że w końcu zasłuży sobie na Oscara, póki co zbiera nominacje i coraz lepsze role. Do niedawna pojawiał się raczej w niszowych produkcjach, ale po "The hurt locker" częściej możemy go oglądać w bardziej komercyjnym kinie. Jeżeli będzie to robił z takim talentem i wdziękiem jak do tej pory to dla mnie może być:) żeby tylko się nie popsuł, z niecierpliwością czekam na "Mission Impossible" "The Avengers" i "Jasia i Małgosię". Jak na standardy Hollywood dość późno wchodzi do pierwszej ligi aktorskiej, ale wierzę, że nie zmarnuje tej okazji i jeszcze nie raz da nam poznać swój talent:) ja mu bardzo kibicuję

joana020

Cudowny będzie z niego Jaś...

elena3

Ja co do tego nie mam żadnych wątpliwości:) wystarczy spojrzeć na zdjęcia z planu...
http://www.flicksandbits.com/2011/03/31/first-set-images-from-hansel-and-gretel- witch-hunters%E2%80%99-featuring-jeremy-renner-gemma-arterton/9675/

joana020

Już mi nogi zmiękły...

joana020

Tak hehe a te Jego miny ;] hmmm
I nieokreślony kolor oczu..bo widziałam go już z zielonymi, niebieskimi i brąz o_O
A z tym śpiewem to zgadzam się w 100 %

joana020

Zgadzam się z Tobą Joana020. Jeśli nie zepsuje swojej rozkręcającej się kariery to szykować nam się może talent na podobieństwo tych największych m.in. Al’a Pacino czy Roberta DeNiro. Ja również tak jak Wy będę za niego mocno trzymać kciuki :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones