Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

jednej rzeczy mu nie wybaczę ( rozumiem ,że to nie do końca jego wina ale brał w tym udział
:)

chodzi o zniszczenie ( destrukcję , rozpierd*lenie ) serii Bourne'a

temu Panu podziękuje 1/10

krytykamil

Nie oceniaj aktora jedynie pod względem jednego filmu. To, że Dziedzictwo było nie do końca udane, nie oznacza, że aktor jest beznadziejny. Polecam zapoznać się z Miastem Złodziei i Hurt Locker.

MagdalenaPatterson

Hurt Locker- Świetny film i świetnie w nim zagrał :)

fly_away1000

O tak, chyba najlepsza rola w jego dorobku. :)

MagdalenaPatterson

Miasta Złodzei jeszcze nie oglądałam, ale zamierzam obejrzeć w najbliższym czasie, zwłaszcza że czytałam dużo dobrych opini na temat filmu :D

fly_away1000

Dziękuję za zaproszenie :)
O tak, ja też, dlatego zdecydowałam sie obejrzeć, i moim skromnym zdaniem, jest to jeden z najlepszych filmów tego gatunku, jakie widziałam ;D

MagdalenaPatterson

do tych 2 filmów koniecznie trzeba dorzucić epizodyczną rolę w Dr Housie - rólka niewielka, ale za to jaka...

fated86

Racja!! ;)

krytykamil

mnie się tam Dziedzictwo podobało, b fajny pomysł z akcją równoległą do ostatniego Bourne'a, dobre kino akcji, nie rozumiem dlaczego jest taka zła opinia o tym filmie, równie dobrze możnaby się czepiać wersji z Damonem porównując ją do filmy z Chamberlainem

falkor1982

ja nie jestem fanem Bourne'a, więc czwarta odsłona podobała mi się najbardziej - nj znam osobiście osobę, dla której pierwsza część, a z nią cały cykl jest naj we wszystkich pozytywnych kategoriach filmowych, więc obiektywnie zaświadczam, że w istocie, Jeremy przełamał ciąg na pół

Kadente

większości osób dziedzictwo się nie podoba bo jest całkiem inne niż części z Damonem. osobiście chociaż lubię całą serie to kolejnej z Jasonem w roli głównej bym nie wytrzymała bo praktycznie niczym się od siebie nie różnią. 4 część urozmaica to wszystko i seria staje się całkiem ciekawa.

malinowa_4

Tak, szukanie tabletek przez uzależnionego ćpuna na prawdę urozmaica najlepszy szpiegowski film jakim jest Bourne xD

ciosina

faktycznie lepiej by było gdyby to Jason opowiedział o programie (a raczej ach), dali by kilka pościgów z których Bourne po raz nie wiem który już wychodzi cało, ośmieszył by kilku innych agentów CIA i powiedziałby Pameli, że źle wygląda i powinna odpocząć (jak to było w 2 poprzednich częściach). całość urozmaicono by przebłyskami z pamięci głównego bohatera i wszystko cacy :D nie rozumiem czemu tak genialny pisarz na to nie wpadł. zamiast porywającej akcji dali na ekran aktora który występował już wczesniej w kilku świetnych filmach i pokazali o co chodziło w poprzednich filmach.
mimo wszystko każdy ma swój gust i o tym się nie dyskutuje. jedni uważają, że odsunięcie Damona od filmu jest najgorszą zbrodnią jaką się tylko da popełnić a drudzy wprost przeciwnie, jedno jest pewne seria wwcale nie ucierpiała a ludzi i tak poszli do kin ;D z góry przepraszam za rozpisanie się i głupoty jakie napisałam :)

krytykamil

ja nie miałam nic przeciwko dziedzictwu ale uważam, że ultimatum było dużo lepsze (chyba najlepsza część z serii). co do reszty zgadzam się z MagdalenaPatterson.

użytkownik usunięty
krytykamil

Dla mnie wszystkie filmy z nim sa bardzo srednie :/

krytykamil

Zgadzam się, film był nudny jak flaki z olejem, nie rozumiem jak komuś może się podobać. Ale tego aktora lubię, podobał mi się w Avengers i łowcach czarownic :)

krytykamil

zaczął się dość ciekawie i inaczej.. Potem akcja się rozwinęła, jeżdżenie na motorach i tak dalej, a tu nagle koniec.. Zakończenie mnie lekko zawiodło i pozostawiło pewien niedosyt. Te 3 części na które wydawał mi się podzielony (Alaska, dom tej Schearing i Manila) nie pasowały za bardzo do siebie.. No ale przez moją słabość do tego aktora obejrzałam to dwa razy i wydał mi się całkiem dobry. Podobno w 5 części (o ile powstanie) ma się pojawić Damon.

krytykamil

tylko tego bourna byłam w stanie oglądać;)
więc może nie do końca rozpierd*lił, może jednak przekonał przeciwników :)
żenujące jest ta konieczność wpisywania * nawet przy cytowaniu

krytykamil

Przesadzasz. Jak dla mnie bardzo dobrze wypadł w roli Crossa. Nie ma co oceniać go po jednej roli.

krytykamil

Nie on rozwalił te filmy tylko twórcy. Widać, że nie znasz książek. To fajna seria, z którą film nie ma nic wspólnego! Jeśli to są "ekranizacje" to ja się pytam jakich książek?! Bo na pewno nie serii o Bournie! Zagrał tak jak mu kazali, więc to też nie jego wina. Jeśli oceniasz po jednym filmie, to nie masz subiektywnego spojrzenia (oczywiście bez obrazy)

krytykamil

mi sie podobaly wszzystkie czesci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones