Jerry Seinfeld

Jerome Allen Seinfeld

7,4
378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerry Seinfeld

Wg rankingu, który właśnie przeczytałem ten gość wyprzedził Deppa, Cruisa, Eastwooda, Nicholsona, Hanksa itd... Kto to jest? o.0 "Wartość" wymienionych wyżej sięgała około 1.1-1.5 mld zł, a tego pana aż 2.5 mld...

Apiseq

Zdziwiłam się skąd ten wielki majątek. On na 1 najbogatszych aktorów?
W latach 90-tych leciał taki serial. Ale, w Polsce były bardziej popularne seriale. Zrobił jakiś przekręt czy co? Nie chce mi się wierzyć, że zrobił taką oszałamiającą karierę na świecie.

Apiseq

Co w tym dziwnego? Gość grał i produkował najpopularniejszy serial komediowy lat 90 którego ogólnie przebijał popularnością w stanach tylko mash. Same zyski natomiast seinfeld (serial) ma największe w historii, od emisji ostatniego odcinka zarobili na wszelki wydaniach dvd, czy rerunach 3 mld dolarów więc niech tylko jerry ma jakieś 20% zysków z tego to zakręci wokół tej kwoty.

Apiseq

Wygląda na to, że wystarczyło jedno: "Seinfeld". Jeden z kilku najczęściej oglądanych seriali w historii Ameryki. Ocenia się, że jego ostatni odcinek oglądało 76,3 mln widzów w Ameryce. Jeśli chodzi o ostatnie odcinki, to więcej widzów ostatniego odcinka miały tylko 2 seriale: "Zdrówko" - "Cheers" (podobnie jak "Seinfeld" niezbyt popularny w Polsce - 84,4 mln widzów ostatniego odcinka), no i największy hit w historii Ameryki, mający rekord, który prawdopodobnie nie zostanie pobity w najbliższych latach - M.A.S.H. - 105,9 miliona widzów ostatniego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones