Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

Dzisiaj miałam miałam okazję spotkać pana Stuhra na rozmowie z nim w teatrze Groteska.
Naprawdę pozytywny i ciekawy człowiek. Bardzo mnie zainteresowało to co mówił, było wiele
wesołych chwil. Naprawdę, jeśli ktoś będzie miał możliwość spotkać go na tego typu wydarzeniu, to
proszę się nie zastanawiać tylko śmiało iść!

użytkownik usunięty
galaxyhole

A ja już się nie załapałem i bardzo żałuję. Nie było biletów już :/

galaxyhole

Zazdroszcze, swietny aktor :)

beciulka1991

To Stuhr jest aktorem?

galaxyhole

Po tym co razem z synkiem ostatnio wygadują stwierdzam, że wolę ich nigdzie nie spotykać. Zwłaszcza w kinie. Co więcej: nigdy w życiu nie wydam ani grosza na żaden produkt, który w jakikolwiek sposób jest związany z jednym bądź drugim z tych osobników. Czy to gazeta, czy gazowany napój czy mydło do mycia dupy, tym bardziej jakikolwiek bilet kinowy - nie kupię i będę odradzał wszystkim znajomym.

androgenius

Słusznie, bo to za wysoki poziom dla ciebie.

androgenius

co cie tak zdenerwowało? prawda o wolakach prezesa " odkrywcy ameryki , atomów , matki jezusa chrystusa, pogromcy imperium osmańskiego , jedynego prawdziwego polaka , jedynego który przespał stan wojenny" najwyższego przywódce snoke'a ,przepraszam kaczynskiego?

galaxyhole

Ale do polityki się nie powinien mieszać.

użytkownik usunięty
galaxyhole

Genialny człowiek nie pluję na swój kraj, bo mu rząd nie pozwala religii obrażać.

galaxyhole

Mistrz, bez dwóch zdań

galaxyhole

Dziś potrącił po pijanemu motocyklistę i próbował uciec. Genialny człowiek.

Boskigrom

Akurat to że próbował uciec już dawno zostało zdementowane ,nie tylko przez samego aktora ale i policję w rozmowie z Onetem, oczywiście potępiam jazdę po pijaku, ale nie próbował uciekać tylko czekał wraz z poszkodowanym na przyjazd służb

ARSENDISidm

Boki zrywać, że ktoś jeszcze bierze na poważnie to co piszą na tym niemieckim portalu polskojęzycznym. Są tak wiarygodni jak gazeta wybiórcza. Wpisz sobie na google "stuhr probował uciekać dwukrotnie".

Boskigrom

Mam to w dupie w sumie

ARSENDISidm

to po co usprawiedliwiasz żula?

Boskigrom

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/kolizja-z-udzialem-znanego- aktora-jerzego-stuhra-policja-prostuje-wczesniejsze/6mqqj6d.amp

ARSENDISidm

Jeśli ten portal o czymś pisze to zapewne jest odwrotnie, a ty masz tak myśleć bo jest to w interesie niemiec tak jak miało to miejsce gdy oczerniali karabinek Grot akurat w tym czasie gdy starał się o duży kontrakt konkurując z niemickim. Portal którego redaktor naczelny wygadywał takie brednie do których później sam się nie chciał przyznać tylko zaczął twierdzić że to technologia "deep fake" a nie on.

ARSENDISidm

No i co? dziś wypłynął film ze zdarzenia. Chyba już wiesz ile warte są informacje z tego niemieckiego portalu polskojęzycznego reprezentującego niemieckie interesy?

galaxyhole

Co zrobił pijany Jerzy motocykliście?– Stuhrchnął. ;)))))

EM_DZI

ciekawe ile stuhrnął studentek na uczelni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones