Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

Uwielbiam go! To zdecydowanie najlepszy polskich aktor. Nikt mu nie dorówna!!!

Megi_2

Genialny?????????????????
Megi - chyba trochę histeryzujesz, owszem jest bardzo dobrym aktorem ale wśród wielu bardzo dobrych( Gajos,Olbrychski,Kondrat,Fronczewski,itd.....)

użytkownik usunięty
asstary

Kretynie : , Kondrat , Fronczewski , Olbrychski i Gajos nie dorównują talentem panu Jerzemu , więc nie wypisuj mi tu głupstw!

ps.POLECAM FILM ,,Spokój,, i ,,Wodzirej,, w roli głownej z tym panem.

Wasze zdanie nic nie znacczy tak jak i moje!

To chyba Fronczewskiego nie widziałeś. Fakt teraz się "popsuł", ale za młodu był świetny. Szczególnie polecam w teatrach TV, np. "Hipnoza".
Co do Stuhra to w "Wodzireju" przebił wszystkich na naszym globie. Zdecydowanie najlepsza rola jaką widziałem. Po "Przypadku" zaczął trochę gorzej grać, ale za młodu podobnie jak Fronczewski był nie do przecenienia. Kondrat i Gajos to trochę niższa półka.

Fronczewskiego, Gajosa i Stuhra postawiłabym na tej samej półce. Pozostali dwaj (Kondrat i Olbrychski) duuużo niżej.

Megi_2

Jerzy Stuhr jest zdecydowanie najlepszy! Ale żeby nie było, bo jak widzę nie za bardzo wolno wyrażać tu własnych opinii, powiem- jednym z najlepszych.

honey1

najlepszy! koniec kropka! i basta. najlepszy!

rSmo

Również jestem tego zdania !!! Pozdrawiam

italodrone

Tak, popieram! Wszyscy wokoło tylko narzekają, a ja uwielbiam pana Jerzeho
Stuhra! :)

Megi_2

Kondrat nie gra -trudna ocena.
Fronczewski-Seweryn cały czas gra w Teatrze i Teatrze TV,filmie-jest/są/ wielkimi aktorami.
Gajos-gra ale troszkę mi się nie podoba ,że podobne role.
Olbrychski gra ale siebie.
Stuhr jest aktorem takim sobie.

tsaoitys

Jerzy Stuhr jest najlepszym aktorem polskiego kina. Nie dorowna mu nikt. To jest moje zdanie :D

aPosing

I nie tylko Twoje! :)
Serdecznie pozdrawiam

Megi_2

Mistrz polskiego aktorstwa. Najlepszy z najlepszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones