Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

Moim zdaniem ostatnio za bardzo zabrnął w Politykę i tam jakiś szacunek u mnie stracił :(

slawek80_2

co nie ma wplywu na aktorstwo, poglady polityczne nie zmienia mojej oceny na fw czy opinii o aktorstwie badz szacunku uzyskanego poprzez kino
to tak jak niebardzo ma dla mnie znaczenie, ze travolta molestuje masarzystow skoro byl swietny np w pulp fiction albo, ze connery leje zone skoro.. prawie zawsze gra swietnie:)
nie mowie, ze to dobrze ale na tematyke filmwebu nie wplywa raczej

skoro arni moze zostac gubernatorem i amerykanie kochaja go tym bardziej to dlaczego w polsce gdyby zostal np burmistrzem czy nawet wojtem jakiejs pipidowy to ludzie by go hejtowali? slowianska zawisc

użytkownik usunięty
El_Magiko

Nie ma czegoś takiego jak słowiańska zawiść, hehe, ludzie w innych krajach nie zazdroszczą;
Jerzy Stuhr to wspaniały aktor, niezapomniany. Nie ze wszystkim co mówi się zgadzam, ale o wizerunek powinien dbać bo na nim zarabia. Mieszanie się do polityki ten wizerunek osłabia, chyba, że widzi w tym interes. Osobiście nie znoszę jego syna, który aktorem jest nijakim, zaś karierę i nazwisko zawdzięcza ojcu. Tak uważam, bo talentu aktorskiego to nie ma nawet w 10% jak ojciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones