Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

Moim zdaniem najlepszymi polskimi aktorami są:
1.Bogusław Linda
2.Marek Kondrat
3.Janusz Gajos
4.Zbigniew Zapasiewicz
5.Gustaw Holubek
6.Tadeusz Fijewski
7.Cezary Pazura
8.Marian Dziędziel
9.Robert Gonera,Robert Więckiewicz
10.Jerzy Stuhr,Franciszek Pieczka
A najgorszymi:
1.Filip Bobek,Zbigniew Buczkowski
2.Paweł Deląg
3.Piotr Machalica
4.Michał Koterski
5.Bartosz Opania
6.Paweł Okraska
7.Tomasz Karolak
8.Tomasz Kot,Artur Barciś
9.Robert Moskwa
10.Piotr Pręgowski
Nie dałem tu np.Mroczków bo ludzi którzy grają TYLKO w tasiemcach nie uznaje za aktorów.
Nie jestem jakimś znawcą to tylko moje zdanie!
Dawajcie swoje propozycje!!!

kaka8pl

fajny ranking zrobiłes,ja bym dodał jeszcze Andrzeja Grabowskiego ,,Kiepskiego" hehe ,zagrał głupa ale też genialnie policjanta w "Pitbulu"

kaka8pl

I jeszcze Marcin Dorociński

kaka8pl

beznadzieja

kaka8pl

Tomasz Kot, Artur Barciś i Tomasz Karolak? Z tymi punktami kompletnie się nie zgadzam. Ale każdy ma swoje zdanie ;).

kaka8pl

Popieram!
Tomasz Kot, Artur Barciś i Tomasz Karolak oraz Robert Gonera nie na tej liście co trzeba.

użytkownik usunięty
kaka8pl

W sumie ranking najlepszych byłby OK, tyle że wyrzucił bym z niego Lindę, Pazurę, Więckiewicza, i Gonerę oraz zastąpiłbym ich n.p Cybulskim, Niemczykiem, Wilhelmim, Fronczewskim, Tymem, Turkiem, Hańczą, Dziewońskim, Kobielą, Łomnickim, Łazuką, Olbrychskim, Janczarem, Kowalewskim, Michnikowskim, Łukaszewiczem (Olgierdem), Kaczorem, Maklarkiewiczem, Łapickim, Pawlikiem, Kowalskim (Wacławem), Pokorą, Dymszą, Karewiczem, Pietraszakiem, Nowickim (Janem), Englertem, Pyrkoszem, Himilsbachem, Sewerynem, Perepeczkiem, Gołasem, Bodo, Machulskim (Janem), Kociniakiem (Marianem), Pszoniakiem, Trelą, Dmochowskim, Mikulskim, Bińczyckim,Wołłejką czy Kobuszewskim.

Buczkowski i Barciś u najgorszych?! Może i nie są wybitni, ale na miejsce w tym rankingu nie zasługują.

użytkownik usunięty

Pręgowskiego także bym wyrzucił.

kaka8pl

Kazdy ma swoja prawde. Ranking wyssany z palca.

kaka8pl

ostatnia "wspaniała" kreacja Lindy to reklama geriavitu

crstw70

I tym się różnimy, że ty pamiętasz reklamę, a ja pamiętam dziesiątki filmów z Bogusiem (piękny film "Kobieta samotna", "Matka królów", jeden z najlepszych jak nie najlepszy film Polski "Przypadek", "Człowiek z żelaza", "Danton", "Magnat", "Kroll", "Psy", "Jańcio Wodnik", "Tato", "Szczęśliwego Nowego Jorku" czy "Trzy minuty 21:37" wiesz co łączy te filmy, że gra tam główne role właśnie Linda).

A co, że występuję w reklamach ? To jest jakieś umniejszenie ? Gorsze rzeczy ludzie robią i nikt o tym nie mówi. A Boguś otwarcie powiedział, że zrobił to dla kasy no i co ? On też jej potrzebuje bo też jest człowiekiem i też ma rodzinę.

P.s. Jakbyś częściej niż oglądał reklamy chodził do teatru to byś wiedział, że Linda wyreżyserował bardzo dobrze ocenione "Merlin Mongoł" i ostatnio "Tramwaj zwany pożądaniem" :)

kaka8pl

i bardzo dobrze,że się różnimy.
p.s w moje wsi nie ma teatru a dojechać do miasta nie ma jak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones