Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

Może zacznę od tego ,ze filmweb nie jest miejscem gdzie ocenia się aktorstwo ponieważ bardzo często /widać po komentarzach/ nie ocenia się aktorstwa tylko to co aktualnie się dzieje z danym artystą.
Przykładem jest z jednej strony J. Stuhr a z drugiej strony D. Olbrychski który jest wspaniałym aktorem co nie raz udowodnił ale jedna decyzja /występ w Klanie/ obciąża go tym ,że ludzie wyzywają go epitetami.

U Stuhra wygląda to inaczej trochę ponieważ nie oceniacie jakim jest aktorem tylko to ,że zachorował a nie powinno się to pzekładać na tement w żadnym przypadku.
Dla mnie osobiście Jerzy Stuhr jest aktorem wybijającym się z tła innych aktorów ale nie dlatego ,że gra fenomenalnie a jedynie dlatego ,że jego twarz dość charakterystyczna i głos. Nie gra dobrą sztuką aktorską poniewaz używa w każdej swojej roli tych samych środków-jego mimika jest męcząca i drażniąca szczególnie w rolach strickte dramatycznych. Na wpływ jego wysokiej oceny ma też wpływ dubbing Shreka a konkretnie osła... jeśli aktora tym ocenić to jest super... :) ale wizualnie i wg. środków jakie stosuje jest aktorem słabym. Nie wyjeżdzajcie mi hasłami typu "jakby był złym aktorem to by go nie brali" -to nie argument ponieważ jest wielu aktorów branych do seriali i ról a nie mających talentu. Nie odmawiam telentu Stuhrowi ale w moim znaczeniu aktora to jest co najwyżej na 80 miejscu w górę.

Zaznaczam ,że widziałem go kilka razy /przed chorobą/ w teatrze i wiem co mówię ... mnie ten Pan nie przekona a Osłem ze Stuhra zadziwia.... .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones