Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba
AbatH

doookladnie! -.-

AbatH

jej wszystkie role są na miarę nagrody. Złotej maliny

AbatH

w tym przypadku nawet zjawiskowa uroda nie pomoże tej psui. Skutecznie psuje mi każdy film, w którym się pojawia. Nawet nie wiem jak skomentować poziom jej "umiejętności" aktorskich. Jestem bezsilna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

masz rację, może i jestem zazdrosna, zazdroszczę jej pieniędzy i urody, co nie zmienia faktu, że talentu jej brak.

agyness

No pieniędzy zazdrosic to zupełnie nie przystoi. Urodę każda z Pań posiada jedyną i niepowtarzalną. Więcej wiary w siebie.
A talentu pannie Albie nie brak . Prosze mi uwierzyć. Jestem w tych sprawach wysokiej klasy specjalistą
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Prawda jest taka że facet musi dobrze grać, a aktorka wystarczy że dobrze wygląda i jest na czym oko zawisić

matnow861

jako laska ocena 9, jako aktorka hmm czy to wazne przy takiej lasce?:D

matnow861

Prawda jest taka ,szanowny Matnow861,że filmy są przepełnione lalusiowatymi, gejowatymi pseudoaktorami, którzy o grze aktorskiej pojęcia nie mają
Brak talentu dotyka obu płci

HRA

Zgadzam się całkowicie, ale jako facet stwierdzam, że przyjemnie się ogląda film gdy gra ładna aktorka a jeśli mówimy o jakiś lalusiach to na ogół są to słabe filmy. Ale zauważ, że np. żadna aktorka mi nie zapadła w pamięci ze względu na gre ( jeśli chodzi o wygląd to wiele ) ale z kolei faceci grają zapadające role na wiele lat np. robert de niro w filmie ,,chłopcy z ferajny", al pacino ,,ojciec chchrzestny", ,,człwiek z blizna" itp. wspaniałe kreacje, które znaja kolejne nawet pokolenia

AbatH

XD

AbatH

Dajcie spokój. Taka zła ona nie jest.
A ma taką średnią dlatego że jest ładna.

AbatH

Sin City może? Zdecydowanie zasłużona ocena.

AbatH

Wychodzi na to, że to zaraz bedzie druga Meryl Streep, która ma średnią 8,8. Jeszcze więcej niedorozwiniętych nastolatków dających jej 10 gwiazdek i wyprzedzi tę aktorkę. Dziewczyna ma niemalże tyle nominacji do złotych malin ile zębów i średnia powyżej 8. Pokemony opanowały filmweb.

antyromantyczka

Raczej nie dogoni jej bo spada. Na początku roku była jeszcze w Top100.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones