Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Nie dla niej duży ekran. Powinna mizdrzyć się (niestety chamsko pisząć) przed fotografami na sesjach zdjęciowych i odstąpić miejsca w równie marnych filmach (oprócz sin city) początkującym aktorkom. Dla niej 3 w porywach do 4

vodkatini

No i znowo zazdrość. To ja dla Panny Vodkatini za ten nieuprzejmy wpis tylko 1/10
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Ależ oczywiście, że jej zazdroszczę, bo jest piękniutka, ale nie kierowałam się zazdrością oceniając jej grę aktorską. :) Także wychodzi na to, że Twój wpis to tylko 1/10. Również pozdrawiam.

vodkatini

Zazdrość, która wywołuje tak złośliwe i nieuprzejme komentarze jest niewątpliwie uczuciem negatywnym. Nagannym.
Ja tylko chciałem sprowadzic Szanowną Vodkatini na właściwą drogę. A kierowała mną tylko życzliwość i sympatia.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałam, że NIE kierowałam się zazdrością. Odbieram Albę negatywnie tylko z powodu jej gry aktorskiej. I strasznie mnie denerwuje, że około 1/2 społeczeństwa uważa, że krytyka wynika wyłącznie z zazdrości ( bardzo często tak jest, faktycznie), ale nie w moim przypadku. Twój komentarz jest trochę bezczelny i nie na miejscu.

vodkatini

I ja również zawsze się kłaniam czytaniu ze zrozumieniem. Napisałaś - "Ależ oczywiście, że jej zazdroszczę, bo jest piękniutka"
Czyli zazdrościsz, Nieważne czy urody, czy pieniędzy ,czy pięknej sukienki. A konsekwencją tej zazdrości są złośliwe komentarze na temat talentu utalentowanej Panny Alby. I tak to wygląda w Twoim przypadku
Bardzo przepraszam za moją bezczelność
Pozdrawiam serdecznie

HRA

...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vodkatini

Ochhh... jakże to obiektywne ( w waszym wypadku) oceniać aktorkę tylko po tym, że jest ładna : ) Jest do dupy i koniec tematu. Pozdrawiam moi drodzy :)

vodkatini

Ależ droga Vodkatini ja zupełnie nic nie napisałem o urodzie utalentowanego Albiątka. Twój śmiały argument - "Jest do dupy i koniec tematu" zupełnie mnie nie przekonuje.
Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones