Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Jedna z piękniejszych kobiet świata!!! najbardziej irytują mnie, te wielce piękne znawczynie urody !!! nie dorastacie jej do pięt!!! mimo , że jestem kobietą i żadna ze mnie less, śmiało mogę stwierdzić , że piękniejszej kobiety jak Jessica Alba, Jennifer Lopez, i Jessica Burciaga nie ma w show biznesie!!! Jak można pisać że jest brzydka i nijaka...??? ta kobieta ma tyle w sobie czego wy nigdy nie będziecie mieć!!! szyk, klasę, urodę i bijące ciepło w uśmiechu i spojrzeniu!!! żałosne zazdrosne pasztety, spójrzcie w lustro i dopiero oceniajce piękno!!! szlak mnie trafia jak czytam takie bzdury, że Alba jest brzydka!!! oczywiście są gusta i guściki!!!

evelyn02

"szlak mnie trafia jak czytam takie bzdury, że Alba jest brzydka!!! oczywiście są gusta i guściki!!!"

hmm... nie widzisz tu sprzeczności? mówisz, że są gusta i guściki (czyli każdy ma prawo do własnego zdania) a potem mówisz, że szlag (nie szlak) Cie trafia jak komuś nie podoba się Alba. Może się zdecydujesz?
Wiesz tu nawet nie chodzi czy jest ładna czy brzydka, tylko o to że nie potrafi grać. Zresztą liczba złotych malin jaką ta pani otrzymała mówi sama za siebie. Są ładne i utalentowane aktorki, ale pani Alba do nich nie należy. Każdy trzeźwo myślący człowiek powie Ci, ze Alba przypomina lalkę.

antyromantyczka

Zupełnie się Pani w głowie poprzewracało, żeby idiotów nazywać trzeżwo myślącymi ludżmi.

No zwariowała kobita.

Powtarzam jak dziecku: Panna Alba jest zarówno piękna jak i utalentowana. Ot co.

evelyn02

dokładnie masz racje ona jest cudowna nie ma słów by opisać jej urodę a na dodatek nie podaje na tyle lat ile rzeczywiście ma ...Uśmiech jest boski przyciąga dobrocią i ciepłem sam fakt ,że lubi i chce pomagać ludziom szczególnie dzieciom ,jest wspaniała mama no i zapewne aktorka :)

evelyn02

Jessica Burciaga o tak

evelyn02

jest ładniejsza kobieta od Alby - to moja imienniczka Monica Bellucci :P obczajcie też Astrid Berges-Frisbey, to nr 2, Alba nr 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones