Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Hej słuchajcie, nigdzie nie mogę znaleźć dwóch filmów z Albą, a mianowicie wschodząca Wenus
i P.U.N.K.S wiecie gdzie można je obejrzeć?:D

jessicaal5

Ja kiedyś znalazłem P.U.N.K.S. (najgorszy z najgorszych :P), ale niestety już go nie mam. Też nie mogę znaleźć 2 filmów: Wschodzącej Wenus i Obozu Marzeń. Wiesz może gdzie znajdę ten drugi?

adrian_xx

Kurcze a gdzie znalazłeś P.U.N.K.S? ja miałam obóz marzeń na płycie, ale Alba tam się nawet nie odzywa, jest tylko statystką.. niestety;/

jessicaal5

Ściągnąłem go kiedyś z jakichś torrentów, ale bardzo długo go szukałem. To było z dwa lata temu. Z napisami angielskimi oglądałem. Teraz zobaczyłem, że nie znalazłem też "Bestii". Wiesz gdzie mogę znaleźć ten film?

adrian_xx

Da się ściągnąć na pewno:) mi tylko tych dwóch się nie udało:) tylko P.U.N.K.S i wschodzącej wenus:)

jessicaal5

Mi tak samo... Fajnie by było całą filmografięzamknąć :D

anulka88

Dokładnie:D ale chyba nam się jednak nie uda:( ehh, tylko dwa filmiki, z czego pewnie rola w wschodzącej wenus trawa pewnie z 5 minut:D

jessicaal5

To nic, jak obejrzałam "Obóz marzeń" albo "Jak złamać 10 przykazań" to i ten również :PP Ale za to w "PUNKS" mogłoby być ciekawie... Szkoda, szkoda...

anulka88

Ale jak słyszałaś, jest szansa ten P.U.N.K.S znaleźć w necie;D bo tej wenus to bardzo wątpię...

adrian_xx

"Obóz marzeń" wzięłam z hamstera :p a "Bestia" bodajże z PEBa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones