Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Moim zdaniem Jessica jest dobrą aktorką i ma orginalną urodę a pierwszy film jaki z nią oglądałam to "Honey"..:) Pozdrawiam :)

Estrelia

Mój pierwszy raz z Jessicą... Z tego co pamiętam, to IDLE HANDS (1999), komediowy horror. Z kasztanowymi włosami była absolutnie olśniewająca.

Estrelia

Ja chyba poznałam ja dzięki serialowi "Cień anioła" :)
Możliwe, że przed nim widziałam jakiś inny film z jej udziałem, ale ten zapamietalam jako pierwszy :D

Estrelia

A ja pierwszy raz zobaczylam ją w "Flipperze" ,a później w "Honey" i teraz jest jedną z moich ulubionych aktorek.

johanna09

Ja też w Flipperze najpierw, a potem Honey:D

_Tanya_

ja ja widziałam w fliperze i cien anioła, bardzo lubie ogladac filmy z jej udziałem ;)

Estrelia

nie wiem w jakim filmie widziałem ją poraz piwrwszy, ale pierwszy raz zauważyłem ją w sin city. uważam, że w tym filmie była nieco sztuczna. mam nadzieję, ze w przyszłości obejrzę jakiś film, w którym alba pokaże swój talent, bo jak dotąd tego talentu nie dostrzegłem:)

sir_edd_cook

Tak właściwie to ten cały film był sztuczny ... więc nie ma co się dziwić...

Estrelia

Flipper, a potem w Honey, ale z początku jej nie lubiłam;)

Estrelia

Flipper a później Dark Angel,dopiero ostatnio sobie uświadomiłam,że jednak kiedyś oglądałam Flippera ;)

Sky_Angel

Sin City - Miasto Grzechu
potem długo dugo nic

Estrelia

"Cień Anioła", później "Honey" a potem jeszcze kilka, ale nie pamiętam co po kolei... ;p

użytkownik usunięty
Estrelia

"Cień Anioła" potem " Honey" , "Sin city " " Into the Blue " ...... póżniej wszystkie . oprócz flippera . Nie miałem cierpliwości do całej serii .

Estrelia

pierwszy raz w Honey, potem Flipper, Błękitna głębia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones