Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Jessica Alba

użytkownik usunięty

Mam na imię Paweł pierwszy raz Jessice zobaczyłem niewiem kilka miesiecy temu bardzo mi się podoba. Fajnie gra w filmie Cień Anioła.
Dzięki narazie

użytkownik usunięty

Czesc ja ja tez niedawno zaowazylam w tym serialu moze masz jakies namiary na stronki ztym filmem ??:-)

użytkownik usunięty

e njo co ty... każdy pisze że jest ładna , ale nie jest najpiekniajsza na świecie...no owszem jest beauti, ale są ładniejsze. MADZIA

Cześć, też mam na imie Paweł i jestem alkoholikiem już 14 lat, a o to moja historia .............

-"DZIĘKUJEMY CI PAWLE"

Cóż ja również wam dziękuje, ulżyło mi trochę i do zobaczenia na następnej terapii.

-"DO ZOBACZENIA PAWLE"

Daj dziecku internet i klawiaturę, a zbluzga wszystkich jak leci nie rozumiejąc nawet ironii w poprzednich postach.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Popieram. Ja lubię Albe, nie tylko za Dark Angel.. Sa tez inne filmy.. Ale to fakt, że pierwszy raz ją widziałam w tym serialu..

Nie pisze debilu że nie lubie alby, krytykuje jedynie tematy typu "kocham ją, wyjade do stanów i będziemy razem na zawsze" itp. Szkoda tylko że jesteś tak niedojebany i tego nie pojołeś (choć może nie należy się dziwić, dla niektórych i takie rzeczy są zbyt trudne do zrozumienia).I jeszcze jedno: jak ci się coś nie podoba to napisz to zwyczajnie nie zgrywając kozaka bo cie naucze pokory matole.

shutter

Post powyżej jest oczywiście do ćwoka-anonima który bał się nawet zalogować. Do nikogo innego nic nie mam. Pozdrowienia

użytkownik usunięty
shutter

Widze że zrobił się tu niemały burdel. Temat zakończony

użytkownik usunięty

niema to jak poczytac co myslą swiry na temat jessici .

użytkownik usunięty

niema to jak poczytac co myslą swiry na temat jessici .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones