Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Nie jestem o nią zazdrosna! Po prostu.. chciałabym wiedzieć, czy jest na świecie drugi taki człowiek jak ja, który uważa, że Alba jest po-prostu-brzydka.

MissEmma

Jeżeli ona jest brzydka, to CHCĘ być tak brzydka jak ona ;)

luska93

jesli ona jest brzydka to ja chce taka brzydka dziewczyne

dawid10809

akurat jej to bym pozwolił się na 3 miesiące przykuć do łóżka :) gdyby oczywiście wyraziła ochotę, co do czego nie mam najmniejszej wątpliwości :D chociaż nie wiadomo, jak wygląda bez makijażu... w każdym razie jeśli idzie o fejs to nie ma konkurencji, nawet jolie to przy niej przypomina breżniewa...

sowabezoka

ja dla takiej to zrobiłbym wszystko , poza tym on jest piękna nie ma co

MissEmma

napewno jest , tylko trudno go bedzie znalesc w polsce , bo alba by sie u nas w kraju odrozniala ,a wiadomo , specyficzna uroda robi swoje . moim zdaniem jest sliczna , ale kwestia gustu (:

MissEmma

nie ma

M0RiARTY

Jest bo ja uważam tak samo!

isabela_Tesss

tu mnie masz

MissEmma

szukaj wśród kobiet albo gejów.

MissEmma

na pewno brzydka nie jest, ale jako aktorki jej nienawidzę. Jak chce obejrzeć jakiś film i widzę że ona tam gra to mi się odechciewa mam jakąś alergie na nią ...

MissEmma

denerwują mnie tacy ludzie. gdy przeglądam ranking i klikam na jakąś aktorkę, zawsze widzę komentarz w stylu "czy tylko ja uważam, że ona jest brzydka?" wkurzyłam się jak zobaczyłam takie posty przy Scarlett Johanson, Natalie Portman czy Audrey Hepburn. Ale Jessica jest naprawdę wyjątkowo śliczna!!! no ale dobra, o gustach się nie dyskutuje, chociaż w tym przypadku...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MissEmma

nie no brzydka nie jest ;D jest śliczna, ale mnie podobnie jak koleżankę wyżej po prostu denerwuje xD ale co mi tam, niech sobie żyje i gra dalej. Byleby nie w filmach, które koniecznie chcę obejrzeć, bo wtedy ciężko będzie mi jej uniknąć ;DDD

użytkownik usunięty
MissEmma

Tak , to : Panna_Debra , marastarantino , cola_1988 , Irishfolkfun , ObiWanKenobi444 .

Nie jest brzydka ,ale marna z niej aktorka nie dziwię się ,że dostała w tym roku złotą malinę aż za cztery filmy - ;/ Porażka.

MissEmma

jest jeszcze ktoś na świecie kto może mnie wesprzeć w mojej teorii że założycielka tematu ma nasrane pod czaszką

użytkownik usunięty
tomucho77

Jesteś sam .

muszę poprosić mojego archanioła o pomoc w tej sprawie

tomucho77

Nasrane to masz Ty !I ja uważam także ,ze jest paskudna! A mam wielkie poczucie własnej wartości i znam prawdziwe kanony piękna, bo sama jestem modelka! Dla mnie piękna tez była niedoscigniona i naturalna Brigitte Bardot,do której niejedna aktorka się porównywala i porównuje! I nie lubie gdy media wmawiają ogółowi-pospólstwu, że coś brzydkiego jest ładne!

isabela_Tesss

Modelka chyba w slamsach w Brazylii ! buhahahahahaha a od kiedy do modelingu biorą takich nieuków ?

ps. pokaż swoją fotkę to zwrócę ci honor !

tomucho77

Jakich nieukow paskudo? Bledow ort ograficznych nie robie! A J.Alba jest brzydka i zdania nie zmienie! Moj wizerunek,moja prywatnsc. Nie zaslugujesz by mnie widziec. Buha ha ha!

MissEmma

zazdrość :))

Klasyczny

b ładna ale są ładniejsze nawet u nas
żmuda mi sie np bardziej podoba(mowie o urodzie tylko)
aktorki obie do dupy;p

Marcinekk

żmuda do alby buhahhaha

MissEmma

Ja uważam, że nie jest ani ładna ani brzydka. Może inaczej - wiem, że obiektywnie jest ładna ale nie podoba mi się ten typ urody, o! I dodam, że jestem heteroseksualnym facetem. ;)

Shadowlight

czyli inaczej jesteś diabelski hardcorrrrrr

MissEmma

może jest. ja uważam że jest przepiękna.

MissEmma

Zawsze będą zyeby czy też zyebki które będą uważać że Alba jest brzydka...
i w tym momencie trzeba zadać pytanie czemu oni - one tak uważają ?
i tu nasuwa mi się kilka prawdopodobnych przyczyn...

1. te zyeby / zyebki mają coś nie tak z oczami / głową / gustem...
2. oni - one są zazdrośni - zazdrosne...
3. oni - one są TROLLAMI lub prowokatorami którzy - które czerpią przyjemność z faktu iż komuś naubliżają lub oczernią kogoś czy też rzucą kupę pomówień unużaną w ich zawiści i jadzie w stronę jakiegoś aktora lub w tym przypadku w stronę NIEBIAŃSKO PIĘKNEJ Alby !!!

Czy na to jest jakaś rada ? tak olewac tego kogoś lub odpowiedziec - odpłacić słownie pięknym za nadobne.

tomucho77

A ja akurat podzielam zdanie autorki, od razu zaznaczam, iż także nie jestem zazdrosna, bo naprawdę nie mam o co:) co do postu powyżej to cierpię na krótkowzroczność, ale soczewki chyba niwelują wadę ;). Głowa i gust raczej w porządku. Zazdrosna nie jestem tak jak już mówiłam, prowokatorem też nie jestem. Są po prostu ludzie tacy jak ja którym taki typ słodkiej, powiedziałabym 'przelukrowanej' urody nie odpowiada. Jej uśmiech kojarzy mi się z małym dzieckiem. Jeśli miałabym wymienić parę nazwisk gwiazd kina, które są wg mnie piękne byłyby to z pewnością Diane Kruger, Keira Knightley, no i z takich 'sztampowych' to oczywiście Charlize Theron, może młodziutka Mila Kunis. Na nie mogłabym patrzeć i patrzeć, a jednak Alba totalnie mnie odrzuca, po prostu ma w swojej twarzy cos czym nie kieruję się w doborze piękna. Nie rozumiem tylko naskoków na autorkę, zadała proste zwyczajne pytanie, to od razu posypała się fala obelg jak powyżej.. No chyba każdy ma prawo do własnego zdania. Aha, jeszcze tylko napiszę niezwiązane z tematem - Jessica jest beznadziejną aktorką i gra w tragicznych filmach, jedyny jaki dooglądałam z nią do końca to przebudzenie, choć i tak mnie znudził,

Ryissa

Taaa... Keira to chodzący ideał (a raczej kościotrup :P) piękna!

Michiru1989

"Kościste" kobity są chodzącymi wulkanami seksu ! (taka potrafi zachetać na śmierć faceta).

tomucho77

Oczywiście, przecież nie ma nic przyjemniejszego niż przytulenie się do worka kości :)

Michiru1989

Ja nie miałem na myśli przytulania się, tylko seks :) Kościste potrafią zajechać na śmierć i są niezwykle "głębokie".

Ryissa

Mila Kunis ma moim zdaniem taki sam typ urody co Alba . i ta i ta jest piękna chociaż Alby chyba nikt nie przebije :)

Ryissa

skoro nie oglądałaś z nią filmów to skąd możesz wiedzieć jaką jest aktorką???

Ryissa

popieram ona nigdy mnie nie kręciła ma w sobie coś odpychającego

dziobak77

Ale co ?

tomucho77

no właśnie nie wiem, ciężko określić, ale gwoli wyjaśnienia wszystkie kobiety na twoim blogu są piękne :)

dziobak77

Może Jej usta ? i dzięki za uznanie :)

tomucho77

raczej oczy, niby piękne ale ja widzę w nich jakąś pustkę, jakby patrzyła ale nie widziała

dziobak77

Hmm ... coś w tym jest z jednej strony piękne a z drugiej "puste".

tomucho77

Chyba podobają Ci się jej usta , bo marzy Ci się obc e ! Ha ha ha!Bez guście jesteś i chyba nigdy nie widziałeś naprawde pieknej kobiety !

isabela_Tesss

No tak zapewne ty jesteś ideałem piękna ! pokaż swoją fotkę ! wiesz myślę że jesteś trollem prowokatorem ! a może i jeszcze kryptogejem !

Ryissa

Brawo normalnego myslenia! Jest wolnosc slowa,gusta i gusciki!

MissEmma

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze.
Aktorstwo to jedna sprawa a uroda to drugie.
Rozumiem, że niektórym jej gra aktorska może się nie podobać ale nazywać jej brzydką to już przegięcie xD
Dziewczyny (oczywiście mówię o niektórych) nie potrafią przyznać, że inna jest ładna, i są bardzo zazdrosne jak facetom się podoba.
Wtedy piszą takie głupoty jak założycielka tematu (bez urazy, to tylko stwierdzenie faktu).
Ale najśmieszniejsze jest to wmawianie sobie na siłę, że to nie przez zazdrość. :)
Pozdrawiam!

jaguar800i

no w końcu ktoś napisał coś mądrego

jaguar800i

Bo one są pewne że to nie zazdrość. Ale ich podświadomość działa tak że jak zobaczą jakąś ładną dziewczynę to odrazu ją krytykują. I wiesz mi wiem co mówie bo mam 3 siostry i widze co sie dzieje z nimi jak zobaczą ładniejszą dziewczynę. A najmlodsza siostra powiedziała mi że mam racje że to ich podswiadomość tak działa.

jaguar800i

Oj ludzie, tak, po prostu jestem az czerwona z tej zazdrosci.. Wymieniłabym tysiące pięknych aktorek/gwiazd ale nie Albę, bo po prostu mi się nie podoba! Nie mówię że jestem ładniejsza, bo pewnie tak nie jest(aczkolwiek nawet gdybym wygladala jak pasztet jest to kwestia wzgledna) Z tego co wiem zazwyczaj ocenia się urodę osob publicznych i nic nikomu do tego. Kazdy ma swoje zdanie. Moze jedynie głupim jest okreslenie brzydki - po prostu wg mnie nie jest ładna, brzydka tez nie bo brzydki to moze być Jaś Fasola, nie ona.

Ryissa

A co jest brzydkiego w Jasiu Fasoli ?

jaguar800i

Bzdura. Pewnie duzo jest przez zadrosc, ale czasami tak jest, ze ktos postzegany przez innych jako sliczny, bedzie Ciebie odrzucal. Bo ludzie sa rozni - ot, cala tajemnica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones