Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

cały czas jedna mina zaspanego mopsa...dno

emillo97

Że też szanowny Emilio nie wstydzi się tak nieuprzejmie pisać o przesympatycznej Pannie Albie

HRA

Sympatyczna i ładna to może jest ale grać nie umie. Jest sztuczna do bólu!

emillo97

może jest ładna, ale talentu aktorskiego to ona nie ma.

emillo97

Taka zła ona nie jest.

Anaissa

Tak :D Jest tragiczna :D

emillo97

Tragiczne to są Emilia wypowiedzi

HRA

A co ja takiego napisałem. Że jej nie lubię. Twoje wypowiedzi są tragiczne jak już. Ona ma za grosz talentu i za nic do niej mnei nie przekonasz. Uroda, sympatia a talent to co innego droga HRA.

emillo97

Droga Emilio, ten grosz , na który przeliczyłaś niezwykły talent Panny Alby, musi być niezwykle wartościowy. No po prostu skarb

HRA

Gdzie ty widzisz ten skarb? W Małych Agentach...no błagam... W Fantastic Four? no błagam... to gdzie?

emillo97

Nie znam tych filmów, ale znając Pannę Albę myślę , że poradziła sobie znakomicie

HRA

Obejrzyj Fantastic Four 2- PADNIESZ ZE ŚMIECHU!

HRA

I jestem facetem :/

emillo97

Tak się składa, że ja również

HRA

Niewiarygodne. Widać uroda i ładna buźka Alby przyćmiewa ci widok na talent a raczej jego brak. I skończmy już bo oboje siebie ni przekonamy.

emillo97

Jesteś z 97?? Jak mniema i po twoich gustach (ocenione filmy przez Ciebie ) Widzę że jeszcze dla Ciebie dziewczyna to "be" I za wszelką ceną krytykujesz :)

A nawiasem to opinia moja jest podobna do HRA :)

yuoshi7

Ty oceniłaś "Walentynki" na 10 więc sory... co kto lubi...co nie znaczy że muszę lubić Albę. W porównaniu do Meryl Streep...eh ona jej do stóp nie dorasta. I nie przekonuj mnie ile wlezie. Mam prawo wyrazić swoje zdanie- jeśli pozytywnie nastawieni mogą to negatywnie nie? Obejrzane prze ze mnie filmy są z gatunku który lubię <no pomijając Godzillę bo to już mi dawno minęło i zaprzestałem oglądania kolejnych części> Lubię science fiction a ty walentynki... ps co to za stwór "słitaśny" w avku?

emillo97

Owszem oceniłem "walentynki" na 10 ale my tu mówimy o Jessice a nie o filmie :) I dlaczego mówisz o Meryl Streep?? I jakoś nie przekonuję Cię ile wlezie bo to mój pierwszy post był w tym temacie ;p

Podoba Ci się mój avek??^^ Słodkorożec jak wiesz o co chodzi :P

yuoshi7

Nie podoba. Czemu porównuje? Bo to świetna aktorka do której ALBA nie może się równać a mają podobne średnie. Streep jest nieporównywalnie lepsze

emillo97

Nie powiem mojej opinii o Meryl Streep bo za bardzo nie oglądam z nią filmów. Jakoś nie miałem okazji.

To nic że ci się nie podoba ;p bo to on ma się mnie podobać nie tobie :)

yuoshi7

No i dobrze :/ Wiesz na zakończenie dyskusji jeszcze napiszę jedną bardziej utalentowana aktorkę: Drewniany kołek :D Pozdrowienia i miłego czasu z arcydziełami takimi jak "Mali Agenci 4" czy obiema częściami "Fantastycznej czwórki" :P

emillo97

Pozwolisz że przemilczę ten sarkazm :) A więc wzajemnie pozdrawiam.

yuoshi7

Podwyższyłem jej ocenę dzięki przyzwoitej roli w filmie "Oko".

HRA

Podwyższyłem jej ocenę dzięki przyzwoitej roli w filmie "Oko".

emillo97

Miło wiedzieć, że jesteś w swoich ocenach elastyczny.
Polecam "Przebudzenie"

emillo97

Jest boska, szczupłe zgrabne ciało, słodka buzka...mój ideał :) Może nie jest wybitną aktorką, ale uwielbiam filmy z nią, szczególnie komedie romantyczne.... tak, w nich się sprawdza :)

emillo97

piszesz tak jak byś ją naprawde znał?

A_D_J

Ja nie piszę o jej sympatii czy jaka ona jest ale że widziałem filmy z nią i jest beznadziejna. Naucz się czytać.

emillo97

to nie oglądaj i sie nie podniecaj!!!!!!!!

A_D_J

Widzę, że nie nauczono cię przewrażliwiony człowieczku kultury. Sprawdź co to jest i tu wróć.

emillo97

Podwyższyłem jej ocenę dzięki przyzwoitej roli w filmie "Oko".

emillo97

Pytanko. Po co 3 razy ten sam post:D?

A co do Jessici i jej talentu, świetnie zagrała "Oko", "Przebudzenie" oraz "Sin City" . Co do fantastycznej czwórki wystarczy spojrzeć na jej wyróżnienia (MALINA!). No cóż, każdy ma jakąś plamę w życiu:D Aktorka Niezła, nic poza tym :)

emillo97

beznadziejny to jesteś ty człowieku,za to że zakładasz takie beznadziejne tematy,przyznaj że marzysz o takiej żeby choć raz na ciebie spojrzała,to od razu bys sie uradował pod niebiosa!

Sol1987

Ogarnij się? Masz kompleksy?

Poczytałbyś istoto uważająca się za ideał ,że po filmie Oko zmieniłem trochę zdanie o niej bo była przyzwoita. Po prostu widziałem marne filmy z nią. Tam się nie popisała. Ale ja jestem elastyczny i zmieniam oceny. Nie jestem taki jak ty że wiem wszystko najlepiej.

W dodatku nie obrażam innych userów... Zanim coś napiszesz poczytaj.

Urażony fan. Współczuję jej takich fanów.

emillo97

nie jestem jej fanką,ale ja lubie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones