Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

ale kurde tu się ocenia grę aktorską ! ona jest lepszą aktorką od Keiry Knightley ????

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Mnie się wydaje ,że z Keirą są akurat na takim samym poziomie..

Sztuczny_rarytas

Słabe porównanie. Bo Keirę jak na razie ciężko nazwać aktorką wybitną. Po prostu w przeciwieństwie do Alby,ma do zaoferowania coś więcej, niż tylko urodę.
Wracając do samej J.A., to jej aktorstwo jest bardzo kiepściutkie. Za to pojawia się w głośnych produkcjach a jej uroda jest niepodważalna. I chyba stąd popularność.

lokapal_2

no jesli ona w ogole jest chwalona to w wiekszosci przez plec meska i bynajmniej nie za aktorstwo ;) jak dla mnie aktorka jest kiepska

Karolina.88

To prawda,nie błyszczy jako aktorka.Ale gra w dużych produkcjach,ma nieziemski urok.Cudowny uśmiech.Potrafi zrobic wrażenie samym pojawieniem się na planie.Nie zgrywa się na nie wiadomo co,jest sobą i swoje robi.
Już jako bardzo młoda aktorka była bardzo popularna w Stanach , jednak 300 milionowa widownia to jest już coś .

GuevaraX5

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Popularność w stanach nie jest żadnym wyznacznikiem. Paris Hilton tez jest popularna.
Alba prezentuje serialowy poziom aktorstwa. W jej przypadku można mówić o obecności lub o występowaniu w filmie. Ale na pewno nie o grze. Ma ładną buzię,zgrabne ciało i potrafi przyciągnąć uwagę. Sprawia wrażenie miłej osoby i wzbudza sympatie. Więc na pewno nie raz będziemy mieli okazję oglądnąć ja w nieco mniej wymagających produkcjach, w których świetnie się odnajduje

lokapal_2

Paris jest popularna ale ze względu na rozgłos jaki sama robi i ekscesy które wyprawia. Dziedziczka wielkiej fortuny i plastikowa barbie,nic więcej.Nie wzbudza tak pozytywnych emocji jak Jessica,choć parę dziwnych osób na filmwebie ma inne zdanie.

Sztuczny_rarytas

zgodze sie z przedmowca slabe porownanie. i dodam od siebie ze jessica alba prezentuje wyzszy poziom aktorstwa od "wspanialej" keiry. nie we wszystkich filmach ma 4 miny na krzyz i nie w kazdym gra identycznie :/...

Sztuczny_rarytas

Tak, jest lepsza

Grandziarz94

no nie wydaje mi się, gimnazjalisto.

Sztuczny_rarytas

masz rację ale uważaj bo zaraz przyjdzie psycho fan SRARSCREAM vel SADDAM22 i będzie cie wyzywał. masz 100% racji
Zero aktorskie tak samo jak jej wyznawca SRAR

marastarantino

maras pisze prawdę, uważaj na tego starscreama bo on wyzwie każdego który się z nim nie zgadza, będzie chciał zniszyc twoje miasto itp,. A Alba- ja do niej nic nie mam, ale Keira Knightly o wiele lepsza, zarówno jako aktorka jak i pod względem urody- to jest prawdziwa kobieta a nie jakieś VaneSSki czy Selenki

ObiWanKenobi444

dokładnie zgadzam się z tobą...

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Masz racje że nie jest lepszą i większośc ludzi zdaje sobie z tego sprawę . Grają zresztą w innego rodzaju filmach .
Jessica trzyma się produkcji komercyjnych i nie pcha się do ambitnych rólek , sama o tym nawet wspominała w wywiadach.
Byc może wielu ludzi ją na tyle ceni za urok i sposób gry że daje jej wyższe oceny niż powinna dostac,trudno jednoznacznie to określic.
Ale można wyróżnic sposób gry , mimikę podczas odgrywania roli , urok osobisty czy sposób poruszania się , gestykulacja , gra ciałem . To wszystko wpływa na postrzeganie całej gry aktorskiej . Niektórzy są tak dobrzy że potrafią grac samą sylwetka i mimiką twarzy , głosem i ogólna aparycją jak Al Pacino czy Charlize Theron , a Alba nadrabia urokiem i gra w komercyjnych produkcjach .
Poczekamy na "invisible sign on my on" niszowa produkcja .

gdyby nie nasze ostrzeżenie autor zostałby już zwyzywany od najgorszych

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Chciałbyś . Z normalnymi ludżmi normalnie rozmawiam . Tylko wy ( ty , maratarantino , cola_1988 , irishfolkfan ) wyzywacie Jessice Albe i Vanesse Hudgens od dziwek , lodziar i debilek .
Więc nie dziw się że takich samych słów będe używał w stosunku do was .

Buhahaha- to co piszesz nie jest prawdą, wyzywałeś ludzi którzy nic ci nie zrobili , życzyłeś śmierci każdemu oponentowi , i po raz kolejny udowadniasz że jesteś zwykłym trollem i pokemonem

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Nie życzyłem śmierci żadnemu oponentowi , nie kłam . I nie wyzywałem ludzi tylko was , pokemony i trolle . Wy nie jesteście ludżmi Obi , zapamiętaj . jesteście chwastami i trolami .

Nie kłam, pisałeś że marastarantino i jego rodzina powinni umrzeć na raka, do kogoś innego pisałeś że ma zdechnąć w męczarniach, tak było, wtedy zgłosiłem do usunięcia przynajmniej 5 twoich postów( Tak, to moja robota), żałuję tylko że nie zapisałem twoich chamskich wpisów, teraz każdy by wiedział jaki naprawdę jesteś, ale 2 raz nie popełnię tego błędu dzięki za kolejny wpis do mojej kolekcji

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

czy ty sam siebie ogarniasz czlowieku???

no ludzie czytali moje posty i nie bylo w nich tyle jadu kochany STARKU
nie zyczylem smierci i nie obrazalem papieza.. Ty pewwnie nawet nie pamietasz co wypisywales
ze coli matka ma umrzec w cierpieniach i cale nasze rodziny na raka
teraz obrazasz nas na blogach i maSZ CZELNOSC CIAGLYMI PROWOKACJAMI SIE BRONIC???
Daj na luz czlowieku

użytkownik usunięty
marastarantino

No i po tym co Cola pisał o mnie i mojej rodzinie jestem usprawiedliwiony . I tak za mało dostał .

jesteś chory

użytkownik usunięty
cola_1988

Już zapomniałeś co pisałeś ? . Ze 30 postów , obelg i bluzgów ,zanim ci odpowiedziałęm( myślałem że się opamiętasz ) . A odpowiedziałem ci tak że będziesz to pamiętac do końca .
Jestem zdrowiusienki .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Znowu mi jedziesz , chcesz żebym odpowiedział ? . Potem będziesz płakac .

sam się o to prosiłeś obgadywaniem mnie na neutralnych blogach

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Ojej , Al Pacino się obraził . To nie było obgadywanie tylko podsumowanie z przecinkami .
Jessica Alba jest spoko .
http://images50.fotosik.pl/535/9d147687331cc394gen.jpg .

moze i jessica jest git ale aktorka z niej marna za to ty jestes naprawde kiepskim trollem:)

użytkownik usunięty
marastarantino

Tylko nie wiem czy ty jesteś chwastem czy trotylem .

użytkownik usunięty
marastarantino

Nie ogarniam siebie , jestem zbyt wielki . A poważnie , nie obrażałem Papieża tylko opowiedziałem że Jessica Alba ma dla mnie większą wartośc niż Jan Paweł II , czy to jest obraza ? .
Jan Paweł II to był wspaniały człowiek , dobry i mądry . Wiele jego nauk powinno się przekazywac jak najwiekszej liczbie ludzi, był wyrozumiały , pomagał ludziom, jest święty , ale reprezentował Kościół Katolicki który dopuścił się wielu zbrodni ( kiedyś ) i był przeciw Kapłaństwu kobiet co mi się akurat nie podoba .
Gdzie mastarantino widzisz tu obrażanie Papieża ? .

Było tak jak pisze maras, nie wypieraj się, jechałeś po Polsce, Polakach i Janie Pawle II, pamiętam doskonale bo ja zgłosiłem twoje posty do usuniecia.

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

A były tam smoki ? .

Nie, za to był pewien zardzewiały resorak co myślał że jest mądry a tak naprawdę nie był

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Faktycznie , zardzewiały Obiłanek na kółkach .

ale ty jesteś dziwny:)

Nie pisz w liczbie mnogiej bo ja na forum alby nic nie pisałem, jedynie zgłosiłem twoje żałosne komentarze do usunięcia, a maras i cola nie jechali po tobie aż tak ostro jak ty po nich, nie robili ci najazdu na rodzinę wbrew temu co kłamiesz, później to co innego, ale oni tylko się bronią przed tobą, bo jesteś patologicznym socjopatom którego należy wyleczyć w imię dobra społecznego.

ObiWanKenobi444

Dlaczego twoje tematy na forum vaneSSy zniknęły, skoro taki kulturalny niby jesteś?

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Bo nie trzeba było kląc i nazywac vanessy : cytuje "Lodziara" "dziwka " "Ku-rwa" "Pedałka " " spermopijka " koniec cytatu .

Ja nie zacząłem używać tego jako pierwszy, to była tylko odpowiedź na twój spam i głupie komentarze.

ObiWanKenobi444

Wiesz co Obi nie ma sensu sie juz z nim wdawac w jakies dyskusje. On i tak nic nie zrobil tylko to my i to nasza wina .Swoja droga niech mi poda chociaz jeden post w ktorym nazwalem albo ty albe spermopijka...
Szkoda gadac. nie bede sie wypieral ze nie jechalem stara ale to bylo tylko w ramach odpowiedzxi na jego trolling. Zreszta wiemy jak bylo I powiem ci ze jesli cola badz ja naprawde bysmy chcieli ci pojechac to juz bys plakal przed swoim monitorem.Ale jednak my "Trolle" posiadamy troszke kultury w porownaniu do ciebie. A teraz jak kilka osob poobrazales i ci odpowiedza ostrzej na twoje popisowe posty na jakichs blogach to placzesz i myslisz ze mu sie tym przejmujemy. naprawde tak nie jest a jedyne o co nam chodzi to to abys zrozumial swoje beznadziejne zachowanie.
Dziekuje ;)

marastarantino

"Bo nie trzeba było kląc i nazywac vanessy : cytuje "Lodziara" "dziwka " "Ku-rwa" "Pedałka " " spermopijka " koniec cytatu "
Widzisz i ciagle bronisz ale tylko wyzwiskami kiedy to my mamy argumenty w postaci filmografii twoich idolek

użytkownik usunięty
marastarantino

Gratuluje pierwszego fajnego i kulturnego( slang ) postu . To się czyta . Byle tak dalej .
Argumenty podawałem ale jakoś ich nie zauważaliście .
Dziękuje :) .

twoje argumenty nie sa argumentami:)

użytkownik usunięty
cola_1988

Rozwinął byś to z przykładami i linkami .

marastarantino

maras ma rację, a to co pisałeś saddam to nie były argumenty tylko kronika towarzyska, gdzie kto był i z kim ostatnio gadała vanessa itp.

ObiWanKenobi444

http://www.filmweb.pl/user/megatron22/blog/530243

użytkownik usunięty
megatron22

Jesteś podróbą decepticona.

Idioto to jest twój szef!

własnie nie masz szacunku do swojego szefa to nie masz szacunku do siebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones