Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

aż mdli;/ aktorstwo - ani wybitna ani słaba. średniaczka

użytkownik usunięty
marajka

To prawda . Ale jak teraz jeszcze wzbudza takie skojarzenia to raczej in-plus . Ona ma już 30 lat . Naprawdę słodziutka to była w "Dark Angel' kręcony 1997-2000 . Wtedy była już gwiazdą , zupełnie nieznaną w Polsce . Teraz jest Gwiazdką znienawidzoną przez niektórych odbiorców kina ( wcale nie twierdzę że nie zasłużenie ) .

gwiazda ty nawet niewiesz co to znaczy..... ona nigdy nie bedzie gwiazdą jest typowym hollywoodzkim śmieciem :)

cola_1988

Skąd u was tyle jadu panowie.Nie mam nic do Jessici Alby,rzeczywiście jest kiepską aktorką nie ukrywam ale czy to jest najważniejsze ? nie ma ludzi lepszych i gorszych,ludzie po prostu rodzą się uzdolnieni i mają to coś lub nie i to nie od nich zależy niestety.Moim zdaniem jeśli ma pieniądze na życie to powinna zrezygnować z tej branży jak najszybciej żeby nie psuć sobie opini jeszcze bardziej,gdy by była pokorniejsza to nie było by jej już w świecie filmu i zajęła by się czymś innym w czym może być lepsza od innych i się wykazać.

Patologia546

zgadzam się..... a jesli chodzi o jad to musialbyś już wcześsniej popatrzeć na tematy i jego prowokacje

Ohhh saddam muszę Cię rozczarować
Nie jestem taki jak Ty i nie posiadam kilku kont żeby się dowartościować tak jak Ty.Ja mówię wprost to co o tobie myślę i nie potrzebuje takich wybiegów jakie ty robisz słabiaku ;)
Ale myśl co chcesz ;)
Głupio ci ze jakis debil zrobil cie w wala a ty sie dales podejsc jak dzieciaczek co??
No ale juz taki twój los Staruniu
TROLLU największy z największych...Ten twoj blog to sraczka taka sama jak ty i ja juz sie nie dam sprowokowac prtzez takiego osobnika.więc narazie pokrako

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones