Jessica Szohr

Jessica Karen Szohr

6,2
2 200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Szohr

być w związku z takim facetem jak ed westwick i go notorycznie zdradzać z innymi kolesiami?!

janis1609

Zgadzam się!Ed jest świetny,a ona go zdradziła,no po prostu nie mogę.Przecież on jest świetny!Ja bym mu tego nie zrobiła,KOCHAM GO!

plistek43

Me tooo <3 No szkoda, ale ja mysle ze to jej wielka strata, a Ed znajdzie
sobie lepsza dziewczynę :) W koncu na taką zasluguje :))) Ciekawe czy
kiedykolwiek zawita w Polsce xD <wow>

janis1609

gdzie to przeczytaliście?


za krótki <br/>

gosiaos2

a wy skąd wiecie jaki jest Ed??
to, że gra Chucka BAssa nie znaczy, że ma coś z nim wspólnego.

sara137_2

dokładnie. nic o nim nie wiecie, wywiady i serial nie odzwierciedlają tego, jaki jest naprawdę.

sara137_2

Macie rację, to co robią gwiazdy poza planem to wyłącznie ich prywatna sprawa (chociaż nie za przyjemnie patrzeć jak któreś się stacza) ważne żeby dobrze grali.

janis1609

wymiękłem czytając tę dyskusję, rotfl, dziewczynki odróbcie lekcje i pobawcie się lalkami a nie zaśmiecajcie filmwebu

janis1609

silly girls. Pewnie, teraz wszystkie zakochane po uszy dziewczęta zaczną dawać jej 1. Opamiętajcie się. Też lubię Eda, uważam, że jest dobrym aktorem, ale nie zapominajmy o tym, że oceniamy nie wygląd, nie charakter tylko umiejętności aktorskie.

janis1609

"przelecialem" kilka fotek goscia na googlach i stwierdzam, ze dla mnie to on wyglada jak pedal. nic dziwnego, ze zostawila takiego "lalusia".

KysiuS

Zostawić a zdradzic to co innego !

KysiuS

Dziewczyna Eda od jakiegoś czasu notorycznie zdradzała go z jego kumplem Marco Minuto, podczas gdy on kręcił w Niemczech swój ostatni film.

Źródło magazynu NY Daily News podaje, że Jessica uprawiała seks również z innymi facetami, kiedy była z Edem.

Odkrył, że sypiała nie tylko z jego bliskim przyjacielem, o czym dowiedział się osobiście, ale też z kilkoma innymi facetami - donosi źródło.

Ten sam informator dodaje, że aktorka była wielokrotnie widziana z nieznajomymi mężczyznami, kiedy jej chłopak przebywał w Niemczech na planie swojego filmu.

Aktor jest podobno zszokowany ostatnimi doniesieniami. Przyjaciele Westwicka twierdzą jednak, że wie, że podjął dobrą decyzję kończąc swój związek.
A wy jescze jej bronicie że to z jego winy niby jak to możliwe nikt nie zasługuje na taką zdradę bez przesady!!

Mrasiunia97

płakałaś?

kart0nick

Że ja. Nie .;D

Mrasiunia97

Wyglada jakbys jednak plakal :)

Nikt tutaj nikogo nie broni ... ludzie sie tylko smieja z tych dziecinnych komentarzyna temat Eda. Jak mozna wzdychac do jakiegos aktora czy aktorki ?? Pewnie, niektore aktorki sa ladne i czlowiek by takiej z lozka nie wyrzucil ale kto wie jakie one maja charaktery i czy w ogole nadaja sie do jakiegokolwiek zwiazku ?? Tak samo jest z aktorami, prawda ?? A wracajac do zdfady to zdrada jest zdrada i nic tego nie zmieni. Skoro jej nie pasowal bo byl lalusiowaty, chamski, brutalny, miałki, czy jaki tam jeszcze moglby byc to wystarczylo go zostawic :) Ale najwidoczniej lubi sie puszczac ...

BigRo

komentarz sprzed dwóch lat ale byłam kiedyś głupia żeby się zachwycać takim nijakim aktorem...

Mrasiunia97

Sorry za forme ale zauwazylem dopiero po kliknieciu ze napisalem plakal a nie plakala :)

kart0nick

hahahahahahahahaha mistrz! O TAK GRA CHUCKA ON MUSI BYC WSPANIALY, boze gimbusy do lekcji...

rue_cambon

Fakt, szkoda mi Ed'a a zdrada nigdy nie będzie świadczyć o niej zbyt dobrze, ciesze się, że nie są razem.

lilly405

jaka aktorke masz w avku?

janis1609

Ona nie zasługiwała na niego !
Ed powinien być z kimś lepszym, on jest jak książę z bajki.

maniaczka_filmweb

Czekaj na ksiecia to skonczysz jak poslanka pawlowicz :)

BigRo

Nie zależy mi, ja nie planuję ślubu i gromadki dzieci, a na pewno nie w tym kraju

maniaczka_filmweb

Nie wiem co masz na mysli piszac w tym kraju ... ale jezeli chodzi Ci o Polske to coz, mnie juz w tym kraju nie ma od dawna ale nadal jest to moj kraj :)

janis1609

bo to kur wisze okienne :D

elosidzej

Daj spokoj ... to porzadna dziewczyna tylko ma pi.. lajdaczke :)

janis1609

Ja pierdziu ... wraz z tym newsem swiat mi sie skonczyl o_O

janis1609

Jako dorosły facet odpowiem tak: On paskudnie wkurzający, kurdupel 175 cm, niezgrabny, z paskudny uśmiechem, grający jak drewno. Każda by go zdradziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones