Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

100 lat Jet życzę samych udanych ról :) :) :) :)

karcia6666

O jenyyyy on skonczył 50 lat ?? Nie no ci Azjaci jakoś oszukują czas serio:))) Swietny jest oby żył i grał w filmach jak najdłużej:)))

monia198923

Niech żyje 200 lat :) . Azjaci zawsze wyglądają młodo nawet jak mają 50 lat . A jaki jest twój ulubiony film z ego udziałem ??? :)

karcia6666

Uuu to sporo, choć wielu tez nie widziałam :) Podobał mi się Zabójca, człowiek pies, w Zabójczej broni 4 tez fajnie grał no i ogólnie ciężko wybrać 1 film:)) Nawet jak jakiś film jest denny to jak gra w nim Jet Li to już ma plusa :)

monia198923

Mi się bardzo podoba Romeo musi umrzeć. Może iż też dlatego ,że występuje tam moja ulubiona , niestety już nie żyjąca piosenkarka Aaliyah. A Człowiek pies też bardzo mi się podoba. A oglądałaś może Od kołyski aż po grób ?

karcia6666

Chyba nie oglądałam od kołyski aż po grób choć widziałam kiedyś w programie tv. Romeo musi umrzeć tez mi się podobało zapomniałam o tym filmie. Rownież lubiłam Aaliyah i lubie nadal jej piosenki. Szkoda że tak wcześnie odeszła :((

monia198923

Dlaczego wielkie gwiazdy odchodzą za wcześnie a jakieś po*eby to żyją nie wiadomo do kąd. A jak jest twoja ulubiona piosenka Aaliyah ?

karcia6666

Ulubiona to oczywiście z filmu -Try again ( w teledysku występuje tez Jet Li). Z innych to Are you feeling me, more than a woman itp.

monia198923

Też bardzo lubię Try Again. Parę miesięcy temu to bez przerwy tego słuchałam. A lubisz może If your girl only know ?