Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

On jest mistrzem.
Człowiek Pies najlepszy film z Jego udziałem.
Podziwiam Człowieka.
Romeo musi umrzeć też było świetne.
Najlepiej się bije.

bleffmaster

A oglądałeś wszystkie jego filmy???wątpię... wnioskujesz, iż "Danny the dog" jest najlepszy??? ....oglądałem wszystkie jego filmy i szczerze powiedziawszy jest dużo więcej filmów godnych uwagi niż "CP" w jego wykonaniu polecam oglądnąć wszystkie jego filmy potem pogadamy:P:P:P:P

WujekChu1ek

Mi podobał się "Nieustraszony". Polecam :)

VlaDracul

A właśnie co do "Najlepiej się bije" ujął bym to "Walczy" , nie wiem czy poradził by sobie z Tonym Jaa ^^

VlaDracul

A Klasztor Shaolin?
a z Tonym Jaa,by sobie poradził śmialutko:)

mihura

Klasztor Shaolin, Dzieci z Shaolin, Wojownik z Shaolin wszystkie świetne polecam, to jego najstarsze filmy. Z resztą jedne z najlepszych...

WujekChu1ek

wg mnie jego najleprze filmy to seria Pewnego razu w chinach, Fist of legend i Fearless.. pozniej jakos slabiej grał;/ ale skopac dupe to potrafi :D i ma calkiem odmienny styl niz Jackie Ch... szybko mocno i skutecznie ;D o ile mnie pamiec nie myli to jego wlasny styl wu shu to jet kun do. ale nie jestem pewny czy nie pomylilem ze stylem Bruce Lee ;/

Don_Jaras

Rzeczywiście się pomyliłeś. Jeet Kune Do to styl walki i filozofii walki Bruce`a Lee powstały w 1967.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones