Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

z jego udzialem sa zalosne,tak sztuczne ze szkoda gadac,niech lepiej sie wezmie za
komedie.

damianho15

Gościu jesteś głupi.

damianho15

tutaj tez trollujesz?

nie wystarcza ci ze trollujesz juz na forum stallone, van damme i expendables? wkurzasz mnie jak dangeris i komandorfoka! zglaszam twoje posty do moderacji tak jak ich! mam nadzieje ze ciebie tez zablokuja!

mailer

ja tylko stwierdzam fakt.

damianho15

fakt? na jakiej podstawie?

damianho15

Seagala by rozłożył !!! I tylko idiota może twierdzić inaczej !!!!http://www.youtube.com/watch?v=G8u1YWVQjyI

bradock

http://www.youtube.com/watch?v=G8u1YWVQjyI

bradock

w twoich snach co najwyzej.

damianho15

Każdy znający się na sztukach walki ,ekspert (Ale nie taki co ogląda w megahicie filmy Seagala czy Van Damma ),specjalista od walk ,trenujący zawodnik z długoletnim stażem powie ci że Jet lee to bez problemu by położył Seagala .

damianho15

Chciałbym się spytać czy byłeś lub widziałeś może relacje z zawodów na których Jet Li zdobywał mistrzostwo? Widziałem wszystkie 5 narodowych turniejów w których brał udział i które wygrywał. Odkąd skończył 11 lat uważany jest za Wszechstronnego Narodowego Mistrza Chin gdyż maksymalna ilość zwycięstw w tym turnieju nie przekraczała 3 różnych dyscyplin on na dzień dobry zwyciężył w 5 różnych dyscyplinach. W późniejszych latach zwyciężał we wszystkich dyscyplinach. Został najmłodszym Narodowym Trenerem Chin Wushu i jest nim do dziś, jego uczniowie o tytuły walczą między sobą. Oczywiście nie napomniałem o tym, że sam zrezygnował z występów w mistrzostwach gdyż w dyscyplinach wymagających kontaktu z przeciwnikiem (chodzi tu o walkę wręcz) czyli pojedynku i walce boxerskiej nikt nigdy go nie dotknął a nawet z racji tego, że widziałem każdy jego występ na mistrzostwach i pokazy na inauguracji (bierze w nich udział do dziś) żaden z jego pokonanych przeciwników nie dość, ze nie dał rady go uderzyć to wyglądało to tak jakby nie był wstanie go zaskoczyć byli po prostu wolni przy nim. W odpowiedzi na post Bradocka Segal jest może dokładniej to ujmę był fantastycznym wojownikiem, gdyby nie to, że zaczął pić, porzucił treningi i ugania sie za polskimi kobietkami to byłoby niesamowite spotkanie i mówię jako doświadczony zawodnik trenujący od prawie 20 lat i nie wolno też zapomnieć o tym, że Seagal został okrzyknięty tym, który przerósł swego mistrza i uważam, ze kiedyś był świetny, ale nie ma się co oszukiwać obecnie przegrałby z Jetem. I Damianho czy jest sens pisać pierdoły? U Dangerisa na forum Scotta Adkinsa też sie trochę rozpisałem. Rozumiem każdy może mieć swoje zdanie, ale niech wyraża je mając uzasadnienia. Pozdrawiam.

Wedrowiec865

Dangeris to był rasowy troll. Damianho być może też nim jest, choć może faktycznie takie ma zdanie.

Mam do Ciebie prośbę. Mógłbyś mi podesłać jakieś namiary na filmiki z turniejów w których brał udział Jet Li?

Wedrowiec865

tez bym prosil1:D

Wedrowiec865

Dolaczam sie do pytania o filmiki z turniejow

damianho15

Jet Li właśnie dobrze się bije. Gość ma opanowane z 5 sztuk walki, zwłaszcza Wushu. Jak dla Ciebie dobry jest tylko Seagal,a Jet, Van Damme przy nim wymiękają to powodzenia. :P Powiem Ci jedno: Jesteś w dużym błędzie i ośmieszasz się przed innymi! Jesteś totalnym frajerem, nie mającym pojęcia o jakichkolwiek gwiazdach kina akcji. :P

AdamBayern01

A jakie ma mieć pojęcie o filmach akcji? Ostatnimi komentarzami się skompromitował jak dziecko. On nigdy nic nie widział po za filmami Seagala i ew. innych aktorów wałkowanych w kółko macieja na Polsacie i TVN. Ery VHS tez nie pamięta bo go wtedy nawet w planach nie mieli. Co się tu dziwić? O sztukach też pojęcia nie ma pojęcia co widać. Jet Li w przeciwieństwie do Seagal brał czynny udział w sporcie ( nie tylko trenował zawodników MMA) I był 5cio krotnym mistrzem Wushu Chin. A Seagal nigdy na ringu nie bił, obecnie nawet jak by spróbował to i tak nie dał by rady nikomu bo jest za stary. I tak ogólnie dyskusja w tym temacie nie ma już sensu bo jego założyciel nie ma pojęcia o czym gada.

frycek49

Tak jak móisz @frycek49. Gość nie ma pojęcia o tym, co mówi. Dzięki za poparcie :)

AdamBayern01

Zgadzam się z tobą Adam.Gość nie ma pojęcia co pisze.Jak by Jet go dopadł to by go zabił.

karcia6666

Dokładnie.Z Van Dammem też by miał bardzo ciężko.Bo w aikido najczęściej,żeby coś zastosować to trzeba kogoś chwycić.A Van Damme i Jet na pewno by się nie dali chwycić.

aza_0_9_z_

Nie ma to jak zgasić kogoś takimi argumentami.
Pozdrawiam :) :)

karcia6666

Ja również.

damianho15

Jeb... troll sam jesteś sztucznym robiony jebizno marna...

damianho15

żenada

damianho15

Kurczaki, dlaczego gdzie się nie ruszyć, ktoś porównuje kogoś z Seagalem? A dlaczego nie z Dolphem Lundgrenem? :)) Też leje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones