Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Ten aktor to naprawdę 'perełka' pośród tych wielu marnych grajków, ma ogromny talent, potrafi świetnie zagrać w komediach jak i thrillerach. Idealnie wpasowuje się w każdy film, w którym gra (oczywiście zakładam tak z góry, bo niestety jeszcze wszystkich filmów z nim nie udało mi się obejrzeć, ale zdecydowaną większość tak). Zdecydowanie jeden z moich ulubionych aktorów.

aleeexandrine

Niestety większość ludzi będzie go postrzegać jako aktora, który gra w komediach/głupich komediach, bo grał w wielu i świetnie sobie dawał radę. Ale nie zmienia to faktu, że w poważnych rolach sprawdza się równie znakomicie, co potwierdza m.in. Zakochany bez pamięci. Wg mnie jest to co najmniej bardzo dobry aktor i prawdopodobnie mój ulubiony.

DJ_Tiestoo

Jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Uwielbiam go za wszechstronność w filmach i niech mi nikt nie mówi, że nadaje się tylko do głupich komedii, bo zatłukę! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones