Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Kiedyś oglądałam taki film z udziałem tego aktora , chociaż nie jestem pewna na sto procent , że to on tam grał. Był to film o facecie , którego matka była pielęgniarką i zagorzałą feministką , później jakoś tak w połowie filmu pisała książki , które były hitem na całym świecie. On ożenił się z laską , z którą kiedyś chodził do szkoły średniej , ona w przyszłości została nauczycielką w liceum albo wykładowcą na uniwersytecie (potem go zdradzała z swoim uczniem \ studentem) , a on był pisarzem. Napisał książkę , do której napisania zainspirowało go znalezienie czarnej rękawiczki. Mieli dzieci. Pamiętam też , że była taka scena , że jego matka opłaciła mu prostytutkę. No i jeszcze motyw kiedy (zdaje mi się , że w filmie wystąpiło to parę razy) , że jakiś samochód przejeżdżał obok ich domu po szalonemu, a on go opierniczał , że tu są dzieci , itp. I samolot kilka razy rozwalił im dom. To wszystko co udało mi się zapamiętać. Kojarzy ktoś może ten film? Z góry dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones