Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey
użytkownik usunięty
Anaissa

Prawie wszystkie a najlepsza rola hmm. Stanley Ipkiss ( Maska ), Lloyd Christmas(Dumb &Dumber)

Anaissa

Ja Go cenię chyba tylko za trzy filmy Maska 1994 sympatyczna komedia tzn. prawidłowo wyważona bo często miałem wrażenie że w innych produkcjach tego typu tzn. komediach robi takie miny jak debil sorry jeśli kogoś uraziłem Batman Forever 1995 tu miał troszkę poważniejszą rolę tzn. czarny charakter miła odmiana podobało mi się no i Thruman Show 1998.

Art8

Thruman Show i zakochany bez pamięci

Gienek16

Ja tak samo jak Gienek16.

Anaissa

Bezwzględnie Andy Kaufman w Człowieku z księżyca i Charlie Baileygates / Hank Evans w Ja, Irena i Ja

Anaissa

wymienie filmami:
mask
glupi i glupszy
ja irena i ja
truman show
czlowiek z ksiezyca
zakochany bez pamieci
i love u phillip morris

Anaissa

w każdym filmie gra świetnie i jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy aktor komediowy

użytkownik usunięty
Anaissa

truman show, ale ogólnie straszny z niego pajac

Anaissa

Ace Ventura i Bruce Wszechmogący :)

Anaissa

Jim jest geniuszem jak dla mnie , a moje ulubione role to te do których jest naprawdę stworzony czyli te z jego po prostu z głupimi minami telemaniak, Ace Ventura , głupi i głupszy czy choćby maska ale również za te poważniejsze role truman show , czy role w batmanie lub numer 23. Ale mam takie jedno marzenie iż chciałbym go zobaczyć w roli naprawdę złego charakteru myślę że byłby świetny, zastanawia mnie pewna myśl czy dałby radę zagrać Jokera w Mrocznym rycerzu lepiej niż Heath Ledger ? a wy jak myślicie ?

kozik26

OO To by była świetna rola dla Jima! On jest świetnym aktorem a gdyby go tak pomalowali, to kto wie może i byłby lepszy do tej roli niż Heath Ledger. CO ja mówie! On byłby dużo lepszy do tej roli ;D

Anaissa

Głupi i głupszy i Truman show.

Anaissa

Osobiście uważam, że ten aktor powinien zrezygnować z grania w przygłupawych komediach a przyjmować role podobne do tej w Numer 23, tam dopiero pokazał na co go stać i że nawet dobrym aktorem jest. Podobał mi się również w I love you Philip Morris

użytkownik usunięty
Anaissa

Rola komediowa: Kłamca, kłamca
Rola w dramacie: Truman Show

Anaissa

Bezapelacyjnie "Człowiek z księżyca".

Anaissa

Truman Show.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones