Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Jak dla mnie to minął się z powołaniem, uwielbiam go w dramatach. Wszystkim, ktorzy
kojarza tego aktora z krzywymi mordami ala Ace Ventura polecam obejrzeć Człowiek z
Księżyca lub Zakochany bez Pamięci...

koffinkat

truman show również

użytkownik usunięty
koffinkat

Zgadzam się w 100%

koffinkat

Truman show i zakochany bez pamieci ubóstwiam. Tego trzeciego nie widzialam ale wkrótce to nadrobię. W ogóle jakoś omijam komedie z jego udzialem i też niewiele widzialam. Moze tylko Bruce wszechmogący mi się jeszcze podobal. Tak więc proszę, polećcie mi jeszcze jakiś dramat z jego udzialem albo chociaż film w którym nie strzela tylko komicznymi minami. Z góry dzięki ;]

Azusa

ostatnio obejrzalam I love you Phillip Morris i goraco polecam!! co prawda Jim strzela tam minami ale kolejny Ace to to nie jest bynajmniej :)

koffinkat

dokladnie tak. jest przejmujący w tych niby śmiesznych, ale tak na prawdę tragicznych rolach.

enciazhonolulu

23, Truman, Człowiek z księżyca, Zakochany bez pamięci- OBEJRZANE!
Podajcie mi jeszcze jego poważne role, proszę ;)

KIBA10

"Majestic".

robert2207

Ja polecam thriller "Numer 23" - naprawdę świetny.

KIBA10

W sumie, przy głębszej analizie to Telemaniak jest dramatem.

koffinkat

Dokładnie. Dałam mu 9 ale nie za komedie, lecz za dramaty własnie. Uważam, że jest świetnym aktorem, lecz zaszufladkowanym z komediach. Twarz ma mega plastyczną i może sobie nią robić co chce, ale ja tego nie kupuje. po prostu mnie drazni taka ekspresja. natomiast w dramatach jest G-E-N-I-A-L-N-Y!

użytkownik usunięty
koffinkat

komedia to gatunek dramatu, jak dla mnie Jim jest geniuszem w obu przypadkach :D jest fenomenalny..
drażniący jest dla mnie natomiast taki Pazura, który starał się wzorować na Jimie (przynajmniej sprawiał takie a nie inne wrażenie w moim odczuciu). jeżeli chodzi o biografię Jima, to zapadł mi w pamięci motyw z czekiem... :))

No niby tak, ale mówimy o dramatach właściwych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones