Joan CollinsI

Joan Henrietta Collins

7,3
821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joan Collins

Prawda jest taka że w Polsce większość osób kojarzy ją przede wszystkim z tym tasiemcem. Świetna kreacja Alexis. Chyba większość się ze mną zgodzi że bez niej ten serial nie byłby aż tak barwny. Uosobienie luksusu i władzy w jednym. Potężna kobieta. Femme fatale. Otoczona pięknem i trzymająca większość mężczyzn za jaja, silną ręką.
Zagrała w prawie 70 filmach i 30 serialach. Jednym słowem, wyjadaczka, hehe.

nanobug

Nie wiem czemu wszyscy uwazaja Dynastie za mega tasiemca.Przeciez ten kultowy serial mial stosunkowo malo odcinkow.(patrz chocby nasze klany,mjmitp)
zgadzam sie fajna babeczka,niestety zaszuflatkowana...zawsze grala podobne charaktery

nanobug

A właśnie dla mnie Joan Collins to "Monte Carlo". Rodzice mieli ten film na kasecie VHS - jakość dramatyczna, bo przegrywana kilka razy, ale to wspomnienie Joan Collins jest ponad "Dynastią" :-)

użytkownik usunięty
nanobug

Moje pierwsze spotkanie z Joan Collins to właśnie Dynastia a ja nie miałam wiecej niż 5 lat. I choć minęło tyle lat ja nadal jestem oczarowana kreacją Alexis. Collins idealnie pasuje do tej roli, to dzieki niej ta postać miała to coś, ten pazur... silna, niezależna, przebiegła i jak powiedzialeś, trzyma większośc facetów za jaja x). Dynastia i Alexis spowodowały, ze zakochałam się Joan Collins.

nanobug

ależ ona była tam wredna. ogólnie dobra aktroka i wyśmienicie zagrała w tym tasiemcu - nawiasem mówiąc dobry serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones