Joan CollinsI

Joan Henrietta Collins

7,3
821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joan Collins

Nie widzę innej aktorki w tej roli. Pamiętam ze zawsze jej zazdrościłem tego luksusu, pamiętam ze miała tam taka wielka wannę w tej swojej willi i non stop prawie w każdym odcinku gadała przez telefon leżąc w niej.

niebonie

świetnie, ale szczególnie pisze się przez "ó" ............kocham takie wpisy :/

wyplosz

Dynastji też się inaczej pisze..... uuuuu ileż to lat minęło od ostatniego wpisu ;)

niebonie

A ja widzę elizabet taylor w roli alexis

maciekb80

To ciekawe ;D
Elizabeth Taylor była pierwszą kandydatką do roli Alexis, jednak kiedy producenci złożyli jej propozycję gwiazda wyśmiała ich :)
Alexis pojawia się dopiero w drugim sezonie. Pierwszy nie okazał się wielkim sukcesem.. Dopiero kiedy pojawiła się Alexis oglądalność momentalnie wzrosła
Co do Joan można ją lubić albo jej nienawidzić... Ja osobiście nic do niej nie mam :) Uwielbiam jej ''catfighty'' z Lindą Evans ;D

MikeyS

Podobno była poważną kandydatką do roli Kleopatry. Dostała ją w rezultacie... Elizabeth Taylor.

duzami

Joan była już nawet obsadzona w tej roli, jednak wówczas film miał być skromną produkcją. Dopiero kiedy Taylor zainteresowała się projektem Studio wyłożyło na film ogromne pieniądze. Nie oszukujmy się Collins mimo iż zagrała kilka fajnych ról u boku wielkich aktorów to gwiazdą kina nigdy nie była. Ona królowała na małym ekranie :)

MikeyS

Bardzo to wszystko ciekawe, co napisałeś. Można się zastanawiać, jaką byłaby Kleopatrą, bo Elizabeth wszystkich zachwyciła. Obie piękne, seksowne, zdolne, chociaż każda w troche innym stylu.

duzami

Wystarczy wyszukać na YouTube "Joan Collins Cleopatra" i można zobaczyć ją jako Cleopatrę bo zdjęcia z jej udziałem były nagrywane. Można powiedzieć, że Liz Taylor zajumała jej rolę :)

lalala

Ha ha, samo życie. Gwiazdom też nie zawsze łatwo.

duzami

Jeszcze Dynastii nie widziałam,ale właśnie obejrzałam miniserial z 1986r. "Grzechy". Świetnie tam wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones