Joanna Czechowska

6,8
128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Czechowska

bo wg mnie bankowa feministka, możliwe, że homo...

W_B_B__Beaver

homo buehehehe homo niewiadomo to chyba ty :)

Meredith

głodnej chleb na myśli...

Meredith

.....głodnej chleb na myśli.....______________________________________

W_B_B__Beaver

".....głodnej chleb na myśli.....______________________________________"
ile jeszcze razy?


hmm, a od kiedy feminizm to orientacja seksualna?

W_B_B__Beaver

Joanna Czechowska napewno nie jest homoseksualistka!!! Nie uwierza w to!!!

paulinkussss

Co się tak grzejesz? Jeny ludzie, co za różnica! Mimo braku wykształcenia aktorskiego jest naprawdę niezła w roli aktorki. Co to, do cholery, jest za różnica, jaką ona ma orientację?!
Więc tak...
1. Śmieszy mnie założyciel postu, bo ona GRA w W11 siebie, a nie jest zupełnie sobą. W wywiadach jest zupełnie miłą, uśmiechniętą i sympatyczną osobą, więc skąd bierzesz te swoje przemyślenia?...
2. Każda kobieta jest po części feministką. Widać, że nie masz pojęcia, na czym polega feminizm. Ja np. uważam, że bez facetów życie nie miałoby sensu ;D a jednak jestem feministką. Skąd, do jasnej ciasnej, wziął się stereotyp feministki, która robi się na babo-chłopa i nie znosi facetów? To nie na tym polega!
3. Nawet jeśli ona byłaby lesbijką, to co Was to obchodzi? To nie czyni jej gorszym człowiekiem, więc w co Ty niby masz nie uwierzyć? ^^ Nawet jeśli jest, to spoko, jej prywatna sprawa.
4. Jeszcze raz powtarzam, skąd te durne, wybacz, pomysły? Poznałeś ją, cokolwiek poza serialem o niej wiesz? Odpowiedź jest prosta: NIE, więc po co te głupie posty...

i na koniec... ludzie, zapominacie chyba, że TELEWIZJA TO FIKCJA, NIE RZECZYWISTOŚĆ :) pozdrawiam

W_B_B__Beaver

Co proszę?! Co Ci do tego??? W życiu prywatnym niech sobie robi co chce! W ogóle skąd te podejrzenia??? Nie wszyscy są tacy jak ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones