Joanna Ignaczewska

5,8
22 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Ignaczewska

Zagra dziewczynę Bonda w nowej części przygód agenta...

elima

Też tak słyszałam. Niech gra, zobaczymy jak to z Nią będzie. Z resztą ona dopiero zaczyna karierę, wszystko przed Nią, również życzę jej powodzenia.

nektarynkowaaa

Ja również, ale nie wiem czy nadaje się na dziewczynę Bonda. Ale nie przekreślam jej.

goska_17

widzę że dużo ludzi czyta wp ;D

jakub_5

i "super Ekspress" w koncu to bardzo wiarygodna gazeta :/ Ja tam zycze jej jak najlepiej ale skoro taka nowine oglosil SE to troche niechce mi sie wierzyc

dariusz_myk_2

W TVN24 mówili że to będzie nowa dziewczyna Bonda.Na zdjęciach które obejrzałam nie prezentuje się jakoś szczególnie pięknie.Dziewczyna jakich pełno.

elima

To jakis nieporozumienie - wygrała casting, na role w filmie, czy na dziewczyne Bonda?! Pasuje na Moneypenny, ale główna rola żeńska?! Nawet jak na polskie standarty to bardzo przeciętna... powinniśmy się cieszyć, że to polka, a ja się martwie, że taka mało urodziwa...

mates_z

Niestety, ale zgadzam się... pierwsze wrażenie - fajna kobitka. Lecz w roli
dziewczyny Bonda nie widzę jej, ale jak ktoś napisał powyżej - nie
przekreślam jej. B. ciekawa jestem jak wystylizują na potrzeby filmu.

aga_tkie

Według mnie Polki to jedne z najładniejszych "białych" kobiet. Ale nie wiem, czy po Scorupco ona przejdzie. Ale tak jak mówię nie przekreślam jej. Ale uroda nie jest jej atutem. Myślę, że dziewczyną Bonda powinna być najpiękniejsza polska aktorka. WY tez tak myślicie?

elima

ludzie to ściema wymyślona pewnie przez jej agentów żeby zrobić sporo szumu. jak ich z telewizji przycisnęli mocniej to nic nie potwierdzili. nie ma ani pomysłu, ani fabuły ani reżysera, na takim etapie nie wybiera się dziewczyny bonda, to wszystko plotki. nie wierzcie we wszystko co piszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones