Joanna Jędrejek

6,9
1 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Jędrejek

"Dziewczyna reklamująca Wyciąg z fiuta"

Tyle w temacie :D

kuakrzys

bylam pewna ze to wiola kolakowska

Valtara

No i to w pełni określa tą aktorką. Albo reklamuje "Wyciąg z Fiuta" albo pokazuje biust. Sporo takich "gwiazd" w naszym kraju.

Kołakowska właściwie to samo (prawdziwe nazwisko Kołek :) ).

marcin261287

Nikt przy zdrowych zmyslach nie nazwie Jedrejek gwiazda, zreszta watpie by ona sama pretendowala do tego miana. Na tzw. Zachodzie tez pelno aktorek, ktore nie slyna z wybitnych kreacji scenicznych,a raczej z eksponowania wdziekow. Zadna tragedia, ze aktorka rozbiera sie na ekranie. Moj Boze, to tylko rola do odegrania:)

Qjaf

Polemizowałbym z tymi jej "wdziękami", nic specjalnego, takie męskie rysy twarzy. Jedynie biust ok.

marcin261287

O gustach ponoc sie nie dyskutuje. Natomiast tak jak wspomnialem mnie osobiscie nagosc aktorek absolutnie nie przeszkadza. Problemem jest utozsamianie aktora z kreacja filmowa.

Qjaf

Mnie też to nie przeszkadza, Nawet jest mi trochę żal, że niektórzy mogą na nią wołać "dziewczyna od wyciągu z fiuta" :D

marcin261287

Juz widze jak ona sie przejmuje jakims anonimowym motlochem:D

Qjaf

Na ulicy mogli tak na nią wołać ;)

W tym kraju nader często miesza się fikcję filmową z rzeczywistością.

Valtara

Kołakowska to antyprykator, nie wyciąg z fiuta.

kuakrzys

Nie możesz tak umniejszać jej epizodów... Była też "dziewczyną osiągającą cztery orgazmy z owczarzem" :D

brennt

"No to żeśmy zaszaleli" :D

kuakrzys

Wy, słuchajcie, a czy teraz to jej nie poszukuje policja? Popatrzcie na kobietę w środku w pierwszym szeregu zdjęć poszukiwanych:
https://fakty.interia.pl/podlaskie/news-marsz-rownosci-w-bialymstoku-ustalono-to zsamosc-ponad-100-os,nId,3115570
Starego dziadka też psy szukają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones