Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest bardzo dobrą aktorką! Patrząc na to ile wprowadziła do beznadziejnego, zimnego serialu "Tylko miłość" ciepła i energii dobrze o niej i jej talencie świadczy. Ogólnie Joasia ma ładny głos o ciekawej barwie. Jest też bardzo ładna, seksowna i zmysłowa. A skąd do niej tyle niechęci? Zazwyczaj czytam o niej złe rzeczy autorstwa kobiet. Cóz, Liszowska nie jest ideałem, a i tak się bardzo mężczyznom podoba, stąd myślę ta zawiść. Rzadko kiedy widuje złe opinie o niej od panów. Ale wiadomo są gusta i guściki. Ja uważam, że jest dobrą aktorką. Profesjonalną muszę podkreślić nie to co, ostatnio większość gwiazdek z naszych seriali. Ktoś kiedyś powiedział do mnie "Proszę Cie, Liszkowska to nie aktorka...". A dlaczego nie? Ukończyła szkołę teatralną i gra. I choćby za to powinniście ją szanować. A gra nie tylko w serialach. Próbuje też pokazywać się w filmach (pieknie wyglądała w "Sztuczkach") oraz aktywnie pracuje w teatrze! Życzę dużo dobrych ról i taką, w której Lisza mogłaby się spełnić i pokazać na co naprawdę ją stać!

Lisitto

Pozwól, że poprawię. CAŁA ANTYPRAWDA O JOANNIE :>>>>

CristineHolly

Czyżby zazdrośc? Joanna wprost emanuje seksem i dlatego kobiety jej tego zazdroszcza. Po prostu jest dla nich konkurencją...

barman_2

BarmaN, posłuchaj sam siebie. Nie uważasz, że takie tanie teksty rzuca każdy kto nie ma nic ciekawszego do powiedzenia. Może uwzględnisz inną odpowiedź, bo te same proste pościki "na odczep się" już mnie nudzą i wprawiają cię w totalny zator psychiczny.

CristineHolly

A dlaczego uważasz, że to co napisałem wcześniej to antyprawda? Podaj mi chodź jeden przykład sytuacji, w której Joanna gwiazdorzyła (ten powód jest b. często podawany za niechęć do niej)? To, że piszą o niej gazety nie znaczy, że Lisza gwiazdorzy. To tylko gazety rospisują się na temat jej niezbyt poukładanego życia osobistego... Ale nigdy nie słyszałem, by była dla kogoś wredna, niemiła czy wyniosła! A talent i urodę ma co kolwiek będziecie złośłiwego o niej pisać i tego nie zmienisz z resztą antyfanów tej super babki :)! Ja ją lubie za przyjazny styl bycia, urodę i role. To pożądna kobieta.

Lisitto

Witam, to twoje zdanie, a ta antyprawda była moim zdaniem. Dowidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones