Joanna Moro

6,6
677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Moro

NIE ROZUMIEM JEJ FENOMENU

użytkownik usunięty

ANI ŁADNA ANI ZGRABNA ANI UTALENTOWANA

jakiego fenomenu...jest znana z jednego serialu (ponoć, bo ja o niej usłyszałam dopiero gdy czytałam listę uczestników tzg) i udziału w tańcu z gwiazdami. takich jak ona jest pierdyliard w naszym cudownym polskim szołbiznesie. nic nie osiągnęła:)

użytkownik usunięty
Sathyriasiska

nic a wszędzie jej pełno w telewizji w rosji w gazetach tańcuje z gwiazdami nawet tu wszyscy się nad nią rozczulają
kiedyś na pudlu wszyscy podniecali się jej asexualnym patykowatym cielskiem i chudymi girami a jak jej syty staneły to był zbiorowy orgazm

może dlatego, że praktycznie nie oglądam telewizji nigdzie nie słyszę o tej kobiecie:-) dopiero teraz, bo występuje w tzg, często piszą o niej na pudlu. ale z tego co czytam komentarze pod artykułami w ogóle nie jest lubiana. nie dziwota, jakaś taka antypatyczna.

użytkownik usunięty
Sathyriasiska

a ja tylko słyszałam ohy ahy

użytkownik usunięty
Sathyriasiska

miało być jak jej SUTY STANEŁY

uwielbiam ją jest piękna, i do tego zdolna, gdyby nie zagrała Anny German cała Polska by nie wiedziała kto to jest. Życzę jej by wygrała taniec z gwiazdami, i Wiktora, oraz ciekawych ról bo jest dobrą aktorką. Nie wyobrażam sobie innej aktorki do roli Anny German.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

wsiowa nalana gęba i ciało 12 letniego chłopca jest piękne?

Ma nazwisko. Joanna Moro to prawie jak Jeanne Moreau.

użytkownik usunięty
gowniarz_wyniosly

wolałabym nazywać się PSI BOBEK niż mieć zacne nazwisko i być fałszywym kołkiem

Skoro Moro nie jest zgrabna - to kto jest? Jest szczupła, wysoka, ma długie, ładne nogi, więc co jest w niej niezgrabnego? Jeśli chodzi o urodę - to rzecz gustu - mnie osobiście wydaje się bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, a twarz ma również sympatyczną.A w tańcu z gwiazdami jest najlepszą zawodniczką.Tego nie zmienisz, mimo swojej nienawiści do jej osoby.

użytkownik usunięty
justinnes

nie czuje nienawiści do jej osoby
jest nieatakcyjna i tyle
kto jest zgrabny?
salma hayek
eva mendes
monica bellucci
Kobieta ma byc kobieca czyli mieć na czym siedzieć i czym oddychać nie mówie o spasionych kobietach ale które mają wszystko na swoim miejscu
Nie ma nic zgrabnego w długich patykowatych girach wyglądających jak dwa pałąki do tego z racji wzrostu dochodzą syry w rozmiarze 46 i łapy jak szpadle
Noga ma by c sexy udo krągłe zgrabna łydka
Mnie osobiście wydaje się wyrachowaną fałszywą mendą a twarz ma wredną i złośliwą
Znam osoby z jej otoczenia i z którymi pracowała i nie mają o niej dobrego zdania tak węc przestań oglądać gówniany serial i identyfikować bohaterki z grającą ją aktorką

Nie widziałam ani jednego odcinka tego serialu, także o utożsamianiu aktorki z bohaterką nie ma mowy. Dlatego też nie oceniam jej umiejętności aktorskich, bo nie mam do tego podstaw. Jednak patrząc na różne wywiady, widząc ją w telewizji - nawet w tym marnym tańcu z gwiazdami, odnoszę wrażenie, że jest sympatyczną kobietą. Może to złudne uczucie i ludzie, którzy znają ją osobiście mają inne opinie. Jednak to i tak nie daje nam przyzwolenia do krytykowania w tak dosadny sposób jej wyglądu. Przecież tego nikt sobie nie wybiera, a ona nie jest żadną potworą, lecz zwyczajną kobietą, która jednym się podoba, a innym nie.

użytkownik usunięty
justinnes

oczywście nikt by jej nie krytykował gdyby ona sama nierozpływała sie nad soba i jak twierdzi swoim sexownym ciałem i kształtami
ktoś musi ją sprowadzić na ziemie
to tak jakby najgrubsza grycanka stwierdziła że ma ciało anji rubik albo stwierdzić że marylin monroe jest podobna do baracka obamy
obie wiemy że to nonsens

Hahahaha jak można być tak podłym, zawistnym i zazdrosnym człowiekiem? Pani Joasia ma figurę nieziemską, właśnie tak powinna wyglądać idealna kobieta. Wysoka, szczupła i zgrabna, gdyby tak nie było to inne byłyby kryteria wyborów Miss, czyż nie? Pretendentka do tytułu Miss musi mieć MINIMUM 172 cm, więc daruj sobie swoje złośliwości. Jesteś zapewne niską, przygrubawą zakompleksioną babą, której nikt nie chce i chcesz się wyżyć na lepszych od siebie siejąc nienawiść na forum. Nie jesteś ładna to nadrabiaj chociaż charakterem. Pamiętaj żaden mężczyzna nie zechce takiego zawistnego babska, które ani ładne ani fajne...

użytkownik usunięty
henryktudorosmy

wyglądu zazdrości mi każda napotkana kobieta
może jesteś homo skoro jara cie kobieta o ciele 12 letniego chłopca z wielkimi syrami i łapam jak szpadel
normalnie wyglądająca kobieta ma pewne atrybuty u pani moro nawet za pomocą lupy ich nie znajdziesz
sądze ze sam jesteś otyły dlatego masz obsesje i reagujesz agresywnie
myślę że większość facetów wybrałaby monice bellucci i jej ciało niż kogoś bardziej zniekształconego od anji rubik
jesteśmy coraz bardziej tolerancyjni nie wstydz się i nie ukrywaj zwiąż z jakimś miłym szczupłym panem:)
pozdrawiam

Moja kobieta jest bardzo ładna, wysoka z idealną figurą. Nie jest podobna do Anji Rubik, już bardziej przypomina Monicę B. ten sam typ urody.

Monica B. też jest zjawiskowa czy ja napisałem, że nie?

Nie jestem ani otyły ani zaniedbany, wręcz przeciwnie i właśnie dlatego podobają mi się kobiety zgrabne czytaj zadbane. Z praktyki wiem, że pod tymi eufemizmami typu "kobiece kształty" kryje się nadwaga i leniwość. Ok. 90% może mieć figurę jak z okładki (nie mówię o wzroście bo na to wpływu nie mamy ale o proporcjach) ale im się nie chce pójść na siłownię, jeść zbilansowane posiłki, chodzić do kosmetyczki etc. A ataki na szczupłe kobiety zawsze mnie śmieszyły, jak jest jakaś zapasiona to jest dobrze nic nie mówić, ale jak jest jakaś szczupła to najlepiej ją wyzwać od chudych szkap i żyraf.

Nie podobają mi się ani przesadnie chude kobiety, ani spasione, ale z dwojga złego wolałbym by kobieta miała posturę chudzinki niż Grycanki.

Oczywiście, że jestem heteroseksualnym mężczyznom i zapewne mąż Pani Joanny M. też taki jest.
I wątpię by zazdrościły Ci wyglądu napotkane kobiety, a już tym bardziej wszystkie, bo nawet jeśli jesteś ładna to i tak nigdy wszystkim nie będziesz się podobać każdy ma inny kanon piękna. Dla mnie są to kobiety w przedziale wzrostowym 17cm-178 cm (ideał 175 cm) szczupłej zadbanej sylwetce i ładnej twarzy (mój gust A.Jolie, M.Bellucci, S.Loren w młodości) Więc choćbyś była śliczną kobietą lecz miała np. 160 cm wzrostu to nigdy bym się Tobą nie zainteresował.

Na szczęście nie grozi mi w realnym życiu obcowanie z Tobą i Twoimi kompleksami ukrytymi pod nadmierną pewnością siebie.

henryktudorosmy

Miało być heteroseksualnym mężczyzną*

henryktudorosmy

I przedział wzrostu 172 cm- 178 cm

użytkownik usunięty
henryktudorosmy

łojojoj płacze....

użytkownik usunięty
henryktudorosmy

może pokaż nam jak ty wyglądasz?

użytkownik usunięty
justinnes

http://www.plotek.pl/plotek/10,82573,15707549,Moro_miala_wczoraj_az_dwie_kreacje __Dobrze_sie_czuje.html?bo=1

użytkownik usunięty

ona zachowuje się jak naćpana albo nie ma 5 klepki

Faktycznie,w tym filmiku zachowuje się jakoś dziwnie i nienaturalnie.Ale bez przesady,żeby do każdej kwestii,która z nią związana,być od razu na "nie"?

justinnes

Dlaczego nie została modelką, która prezentowałaby swoje seksowne ciało na wybiegach? Idealna figura, długie nogi, uroda i młody wiek

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie rozumiem ludzie skąd w was tyle jadu.Joanna jest skromną osobą, zdolną aktorką, a to,że teraz jest bardzo szczupła,to chyba dlatego,że tak intensywnie ćwiczy.Założę się,że gdyby była gruba,to byście Ją dopiero obrzucali błotem.Pani Joasiu,trzymam kciuki,żeby Pani wygrała,należy się to Pani.

użytkownik usunięty
kinomanka_10

a skąd ty wiesz jaka ona jest?ja w przeciwieństwie do cebe wiem i nie jest taka jak to sobie wyobrażasz

kinomanka_10

zgadzam się z kinomanką 10. Pani Joasia to fajna,skromna osoba, i zdolna aktorka. Od czasów Anny German stała się moją ulubioną aktorką zaraz po Kumorek, Walach, i Lipowskiej. Genialnie zagrała Annę German, dobrze że zrobili o niej film, bo jestem melomanką i dzięki takim filmom poznaje życiorys tych piosenkarzy czy piosenkarek. Gdyby nie ten serial nie byłabym mocną melomanką. Mam nadzieję że jeszcze reżyserzy wpadną na pomysł żeby o kimś z muzyki zrobić film np. o Niemenie, Villas, Jantar, Jarockiej, Krajewskim,Wodeckim, Połomskim, Krawczyku. A co do tańców to życzę Joasi wygranej bo należy jej się to.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

pani joasie udaje kogoś kim nie jest

ja ją lubię i już i się mnie nie czepiaj.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

ciebie się nie czepiam

no to dobrze, bo na tym forum są tacy co się mnie czepiają ale rzadziej a ja powtórki z rozrywki nie chce mieć.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

nie panikuj
nic do ciebie nie mam bo lubisz zbuntowanego anioła:)

aha, a to już rozumiem, dzięki. A ile miałaś lat jak go oglądałaś ? Bo ja miałam 6 jak go trochę widziałam, a miałam 10 lat oglądałam więcej. A jak miałam 6 lat to najbardziej gapiłam się na Adama i Ewę, do dziś tą telenowelę oglądam jak jest.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

oglądałam jak pierwszy raz leciał miałam chyba z 10 teraz oglądam po raz drugi jak leci ale już inaczej patrze na ten serial adama i ewe też oglądałam

aha, moja mama mówiła że 14 lat jak był zbuntowany to był szał, a teraz to szkoda gadać. Moja mama średnio tą telenowelę lubi bo mówiła że sama zemsta, rozstania, nienawiść i ma rację tylko ja i parę moich kuzynek to oglądały że nie mogą sobie z tym poradzić bo ja tą telenowelę oglądam bo lubię i z sentymentu.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

pamiętam jak dziewczyny chodziły w czapkach z odwróconymi daszkami i łachmanach:)
wszystkie kochały ivo
wieszały plakaty nad łóżkiem:)
ty masz naprawde 13 lat?

nie mam 20 lat a kinomanka_13 to mój pseudonim bo taką ksyywę miałam do wyboru nie wiem czemu . Ja zawsze byłam za Ivem i za Pablem, nie wiedziałam kogo wybrać więc wybrałam oby dwóch później jeszcze był Sergio ale jak go nie było to już się nie liczył. U mojej kuzynki było że jej cała klasa się usprawiedliwiała bo zbuntowanego anioła chcą obejrzeć ostatni odcinek.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

haha a ja myślałam ze jesteś dzieckiem:) a ty jesteś kilka lat młodsza
chyba jesteś romantyczką
nie wiedziałam ze w tym wieku młodzi oglądają telenowele i to tak starą

ja mam to od czasów Adama i Ewy. A gdy zaczęłam trochę oglądać serial samo życie to mnie mocno wciągnął jak Paweł i Agnieszka byli razem, aż do momentu gdy Kumorek odeszła przestałam ten serial lubić, zniosłam to że Pawła uśmiercili ale że Kumorek odeszła to już nie. A co do Joanny Moro to chciałabym ją spotkać na żywo i z nią trochę porozmawiać i mieć od niej autograf i zdjęcie. Chciałabym jej powiedzieć że dzięki tej roli Anny German, że mi pokazała jak jej życie wyglądało. Uwielbiam biograficzne filmy, mam dużo biograf ostatnio skończyłam książkę o Jarockiej a dzisiaj czytam książkę o Villas jestem na 6 rozdziale, dzisiaj przyszła. Przez Annę German- serial stałam się wielką melomanką i moja pasja muzyką i piosenkarzami i piosenkarkami.

kinomanka_13

sorry to ja jeszcze. Możesz podać mi swój e mail ? Napisałabym nieraz do ciebie. Bo tak poza tematem filmowym sobie nie pogadamy, a to jest forum filmowe i nie chce żeby ludzie mieli pretensje.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

ja nic nie mam do german ale moro nie jest w rzeczywistości taka jak ci się wydaje
miałam z nią do czynienia to zła i perfidna osoba
i większość ludzi z jej otoczenia to potwierdzi
a z serialów to kiedyś tam cos oglądałam teraz nie mam czasu
jakaś moda na sukces m jak miłośc klan się przewiną ale nie oglądałam nic odkąd skończyłam 16 lat
aha i teraz tylko the walking dead

a guzik mnie to obchodzi jaka ona jest, ja Moro lubię i koniec, gdyby nie ona nie pokazała by mi i całej Polsce jak wyglądało życie Anny German. Mam nadzieję że naród wybaczy jej tą klapę w Opolu jak zaśpiewała człowieczy los, bo ja tak zrobiłam. Gdyby w latach 90 mieli robić film/serial o German to idealną kandydatką w latach 90 była by Dorota Segda bo w latach 90 Segda miała piękne długie włosy i wtedy miała taki wielki urok, teraz też ma ale nie taki jak w latach 90. A jak z nią miałeś do czynienia ? W Sklepie ją spokałaś ? Ale mimo wszystko to i tak ciebie lubię bo jesteś fajna, i się mnie nie czepiasz.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

a ty sie tak nie bulwersuj:)

ale wiesz ja kiedyś to mocno tak reagowałam, jak ktoś krytykował kogoś kogo lubię, bardzo lubię czy uwielbiam, nawet jak lubię kogoś ze znajomych i ktoś go krytykuje to też tak reagowałam. Teraz już tak mniej reaguje, zależy kto kogo obraża kogo lubię. To nie jest moja bulwersacja tylko tak poprostu reaguje, wiem że nie powinnam bo to Pani Joasia to nie jest mój członek rodziny, ale cóż na to poradzę że ją strasznie lubię to moja ulubiona aktorka zaraz po Magdalenie Kumorek, Magdalenie Walach i Teresie Lipowskiej, dorzucam też Ewę Wiśniewską i Elżbietę Starostecką.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

widzisz gdybyś ją znała prywatnie to raczej byś jej nie polubiła i nie wkurzaj się zaraz bo wiem o czym mówie
ona tylko grała anne german w rzeczywistości nie ma z nią nic wspólnego

ale Anna German to nie była postać fikcyjna dlatego tak ten serial odbieram i tą aktorkę też. Jak mi się spodoba czyjaś rola to nie obchodzi mnie jaki aktor jaka aktorka jest zarozumiały czy zarozumiała. A ty ją znasz prywatnie że wiesz ? Nawet jakby ona miała grać inną polską piosenkarkę też bym ją polubiła. Bo dzięki Joannie Moro po serialu Anna German zrozumiałam co to jest prawdziwa muzyka, kim była Anna German, i że stałam się nie tylko melomanką ale i miłośniczką muzyki od liceum zaczęłam bardzo słuchać muzyki, a po tym serialu zaczęłam słuchać ze 2 albo 3 razy dziennie. Ja nie tylko prawdziwej muzyki słucham, słucham też disco polo ale bardziej słucham przebojów takich jak : Jarocka, Jantar, Połomski, Krawczyk, Krajewski, Wodecki, Sośnicka, Budka suflera, Trojanowska, nawet niektóre piosenki śpiewam. A ty nieraz wiesz ile ja mam wspólnego z niektórymi artystami, ja mam mniej wspólnego ale niektórzy moi członkowie rodziny bardziej mają z artystami wiele wspólnego, mogę o tym opowiedzieć ale to bardzo długie będzie. Podaj mi e maila przecież tak na forum gadać nie będziemy to jest portal filmowy a nie taki prywatny czy muzyczny.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

dam ci na priv

aha a to priv to co ? bo nie pamiętam ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones